Trwa ładowanie...

Horror w pośredniaku!

Tak źle jeszcze nie było! Dla 26 tysięcy krakowian to najgorsze święta w życiu! Dlaczego? Nie mają pracy! Z najnowszych danych wynika, że bezrobocie w Krakowie rośnie w zaskakującym tempie

Share
Horror w pośredniaku!Źródło: Michał Stawowiak / newspix.pl
d352364

Z najnowszych danych wynika, że w samym lutym w urzędzie pracy zarejestrowało się ponad 3 tysiące bezrobotnych.To ponad 1000 osób więcej niż w styczniu!

Przerażające jest jednak to, że ponad 2,5 tysiąca osób zarejestrowanych w lutym w urzędzie straciła pracę z dnia na dzień i została zwolnionych z pracy na początku 2013 roku! Stopa bezrobocia przekroczyła już 6 procent!

- Od ponad roku jestem bez pracy. Jestem hydraulikiem, ale nawet w tak dużym mieście jak Kraków nie mogę znaleźć zatrudnienia - mówi Robert Pawlikowski (48 l.) - Najgorsze jest to, że gdy pojawiają się ogłoszenia o pracę, to po kilku godzinach są już nieaktualne - dodaje.

d352364

Co na to urzędnicy? Zamiast pomóc w znalezieniu pracy wprowadzają nowe zasady przyjęć petentów. Teraz w urzędzie bezrobotni przyjmowani są według nazwisk. Absurd polega na tym, że w urzędzie ustawiono automaty z numerkami do okienek. Bezrobotny pobiera numerek, który określa numer w kolejce. W rzeczywistości przyjmowany jest według nazwiska, a nie karteczki z numerkiem.

Polecamy w internetowym wydaniu Fakt Komunikacja w święta

d352364
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d352364
d352364