Trwa ładowanie...
d2rdr3h
27-02-2017 11:36

iFun4all wznawia prace nad grą 'BlindnBluff'

Warszawa, 27.02.2017 (ISBnews) - iFun4all wznowił prace nad grą "Blind'n'Bluff", poinformowała spółka. iFun4all uczestniczy w Game Connection America 2017 i ma nadzieje nawiązać współpracę z obecnymi na targach o potencjalnej współpracy, podano także.

Share
d2rdr3h

"Duże zainteresowanie środowiska branżowego wokół iFun4all, skłoniło nas do decyzji o powrocie do projektu przerwanego w 2015 roku. Dotychczasowe doświadczenie skompletowane przy pracach związanych z poprzednimi trzema tytułami ('Red Game', 'Green Game' i 'Serial Cleaner') pozwala nam zakładać, że z 'Blind'n'Bluffa' powstanie mocne, rozpoznawalne w swojej kategorii IP" - powiedział prezes Michał Mielcarek, cytowany w komunikacie.

Game Connection, które trwa w San Francisco do 1 marca, jest doskonałą okazją do przeprowadzenia rozmów z ewentualnymi wydawcami. Spotkania pozwolą także na weryfikację obranego przez team produkcyjny kierunku dalszego rozwoju dewelopingu gry. Po dobrych doświadczeniach z Curve Digital - brytyjskim wydawcą odpowiedzialnym za globalny publishing "Serial Cleanera" - iFun4all postanowił powtórzyć ten model biznesowy i zmultiplikować sukces "Serial Cleanera", podano także.

iFun4all to niezależny producent gier wideo. Firma powstała w 2009 r. jako spółka córka Bloober Team. Od 2014 roku spółka tworzy gry z segmentu mid-core. Specjalizuje się w tworzeniu tytułów wykorzystujących "Real World-Data" - informacje ze świata rzeczywistego, które wpływają na rozgrywkę. Akcje spółki zadebiutowały we wrześniu 2016 roku na rynku NewConnect.

(ISBnews)

d2rdr3h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2rdr3h
d2rdr3h