Trwa ładowanie...
d204bhl
d204bhl
Gospodarka

Jak nie przegapić hossy?

To pytanie nurtuje chyba każdego inwestora giełdowego. Rynek często daje pewne sygnały, które można wyczytać z bieżącej analizy danych. Jak te sygnały interpretować, wyjaśnią analitycy DM BZ WBK podczas spotkań, które w najbliższym czasie odbędą się w Poznaniu, Łodzi, Warszawie, Wrocławiu, Chorzowie i Gdyni.
Share
d204bhl

Najbliższe wykłady już:
1. 17 czerwca w Poznaniu,
2. 18 czerwca w Łodzi,

a następne:
3. 22 czerwca w Warszawie,
4. 23 czerwca we Wrocławiu,
5. 1 lipca w Chorzowie,
6. 2 lipca w Gdyni.

Dom Maklerski BZ WBK zaprasza na bezpłatne spotkania poświecone tajnikom analizy technicznej. Wykłady poprowadzą Paweł Danielewicz i Tomasz Jerzyk – eksperci w tej dziedzinie. Tomasz Jerzyk jest znany z mediów finansowych, różnorodnych opracowań analitycznych pod marką DM BZ WBK oraz czatów analitycznych, które od lat regularnie prowadzi. Z kolei Paweł Danielewicz specjalizujący się w technikach Fibonacciego jest autorem książki "Geometria Fibonacciego – Praktyczny kurs inwestowania na rynkach finansowych", ale także wielu opracowań DM BZ WBK, m.in. regularnych analiz futures.

d204bhl

Eksperci DM BZ WBK przybliżą inwestorom tajniki analizy technicznej przy wykorzystaniu profesjonalnego programu do analizy technicznej – Amibroker. Program ten, bazując na notowaniach giełdowych napływających czasie rzeczywistym, umożliwia analizę rynku na bieżąco, m.in. śledzenie sygnałów kupna i sprzedaży, czyli ułatwia podejmowanie trafnych decyzji inwestycyjnych. Wkrótce Amibroker wejdzie do oferty DM BZ WBK, a zainteresowani inwestorzy będą mogli wypróbować Amibrokera za darmo aż do końca wakacji.
Dla uczestników spotkań przewidziane są konkursy z ciekawymi nagrodami. Zgłoś swój udział w spotkaniu wypełniając formularz na www.dmbzwbk.pl. Nie zwlekaj, ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Dom Maklerski BZ WBK S.A. podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego. www.dmbzwbk.pl

d204bhl

Podziel się opinią

Share
d204bhl
d204bhl