Trwa ładowanie...
kalata

Kalata o waloryzacji emerytur

W przyszłym tygodniu Komitet Stały rządu ma przyjąć projekt ustawy o corocznej waloryzacji emerytur i rent. Poinformowała o tym minister pracy i politycy społecznej, Anna Kalata. Na konferencji prasowej w Sejmie pani minister podkreśliła, że jest to realizacja postulatu Samoobrony oraz rządowego programu "Solidarne państwo" . Emerytury i renty maja rosnąć co roku o wskaźnik inflacji plus 20 procent wzrostu przeciętnego wynagrodzenia.

Share
Kalata o waloryzacji emerytur
Źródło: WP.PL
d3e97z5

W przyszłym tygodniu Komitet Stały rządu ma przyjąć projekt ustawy o corocznej waloryzacji emerytur i rent. Poinformowała o tym minister pracy i politycy społecznej, Anna Kalata.

Na konferencji prasowej w Sejmie pani minister podkreśliła, że jest to realizacja postulatu Samoobrony oraz rządowego programu "Solidarne państwo" . Emerytury i renty maja rosnąć co roku o wskaźnik inflacji plus 20 procent wzrostu przeciętnego wynagrodzenia.

Anna Kalata poinformowała ponadto, że jej resort będzie się starał objąć jak najwięcej grup społecznych programem emerytur pomostowych nad którym aktualnie pracuje rząd.

d3e97z5

Podziel się opinią

Share
d3e97z5
d3e97z5