Trwa ładowanie...
kalata
14-04-2007 14:10

Kalata o waloryzacji emerytur

W przyszłym tygodniu Komitet Stały rządu ma przyjąć projekt ustawy o corocznej waloryzacji emerytur i rent. Poinformowała o tym minister pracy i politycy społecznej, Anna Kalata. Na konferencji prasowej w Sejmie pani minister podkreśliła, że jest to realizacja postulatu Samoobrony oraz rządowego programu "Solidarne państwo" . Emerytury i renty maja rosnąć co roku o wskaźnik inflacji plus 20 procent wzrostu przeciętnego wynagrodzenia.

Kalata o waloryzacji emeryturŹródło: WP.PL
d2hesiv
d2hesiv

W przyszłym tygodniu Komitet Stały rządu ma przyjąć projekt ustawy o corocznej waloryzacji emerytur i rent. Poinformowała o tym minister pracy i politycy społecznej, Anna Kalata.

Na konferencji prasowej w Sejmie pani minister podkreśliła, że jest to realizacja postulatu Samoobrony oraz rządowego programu "Solidarne państwo" . Emerytury i renty maja rosnąć co roku o wskaźnik inflacji plus 20 procent wzrostu przeciętnego wynagrodzenia.

Anna Kalata poinformowała ponadto, że jej resort będzie się starał objąć jak najwięcej grup społecznych programem emerytur pomostowych nad którym aktualnie pracuje rząd.

d2hesiv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hesiv