Trwa ładowanie...

Kluzik-Rostkowska chce uderzyć w PO?

- PO ciągle szybuje w sondażach nie dlatego, że świetnie rządzi ale dlatego, że jest anty-PiS-em. Proszę zobaczyć: PO ma prawie 50% w sondażach, a równocześnie ponad 50% Polaków uważa, że ten rząd jest złym rządem. - uważa Joanna Kluzik-Rostkowskaw rozmowie z "Dziennikiem Gazetą Prawną".
Share
Kluzik-Rostkowska chce uderzyć w PO?
Źródło: PAP
dly16ub

- PO ciągle szybuje w sondażach nie dlatego, że świetnie rządzi ale dlatego, że jest anty-PiS-em. Proszę zobaczyć: PO ma prawie 50% w sondażach, a równocześnie ponad 50% Polaków uważa, że ten rząd jest złym rządem - uważa Joanna Kluzik-Rostkowskaw rozmowie z "Dziennikiem Gazetą Prawną".

- Gdyby rząd zrealizował propozycje zawarte w expose Tuska, przedsiębiorcy byliby znacznie spokojniejsi o swoje firmy. Jedno okienko to instrukcja, jak naprawiając, zepsuć, komisja Przyjazne Państwo dogorywa, okrojona ustawa deregulacyjna ma stanąć na Radzie Ministrów po trzech latach rządów - wylicza była posłanka PiS.

Na pytanie, czy ona sama miałaby odwagę prowadzić inną politykę niż ta, którą uprawia PO, odpowiada: "powiem: tak, miałabym". Jednocześnie zastrzega, że: "zanim coś zaproponujesz, wypytaj szczegółowo samych zainteresowanych, jakich zmian oczekują".

dly16ub

Podziel się opinią

Share
dly16ub
dly16ub