Trwa ładowanie...
nagroda

Kolejna nagroda dla wódki Luksusowej

W połowie maja wódka Luksusowa otrzymała jedno z kluczowych w branży FMCG odznaczeń - kolejny złoty medal na MONDE SELECTION. Dziś do Luksusowej złotej kolekcji dołączyło złoto na INTERNATIONAL SPIRIT CHALLENGE 2010.
Share
Kolejna nagroda dla wódki Luksusowej
Źródło: Jupiterimages
d5nnldp

Tytuł ten otrzymał nowy wariant smakowy - Luksusowa Gorzka, która na rynku funkcjonuje od marca br. Luksusowa zdobyła już 28. w historii medal (pierwsze złoto otrzymała w 1962).

- Złote medale w tak prestiżowych konkursach, w tym dla nowego wariantu smakowego na polskim rynku, są dla nas i dla naszych konsumentów potwierdzeniem najwyższej, złotej jakości wódki Luksusowa. Dziękujemy konsumentom za zaufanie, ponieważ to nasz kolejny wspólny sukces - powiedział Arkadiusz Dobosz z Wyborowa SA.

Instytut Jakości Monde Selection jest najstarszą na świecie (od 1961 roku) i najbardziej reprezentatywną, niezależną organizacją badającą jakość produktów żywnościowych z całego świata w certyfikowanych laboratoriach. Konkurs International Spirits Challenge jest również dedykowany ocenie jakości wyrobów spirytusowych. Jego najsilniejszym aspektem jest rygorystyczny i wiarygodny proces oceniania, dzięki niezależnemu, międzynarodowemu i autorytatywnemu jury.

IP

d5nnldp

Podziel się opinią

Share
d5nnldp
d5nnldp