Trwa ładowanie...

Kolejny kłopot na Narodowym

"Puls Biznesu" donosi, że na Stadionie Narodowym pojawiają się kolejne niedoróbki. Gazeta pisze, że obok problemów z rosnącymi kosztami inwestycji, przeciągającej się budowie i opóźnieniach w płatnościach dla firm wykonujących prace na obiekcie, niepoprawnie działa też monitoring.

Share
Kolejny kłopot na NarodowymFot: PAP/Paweł Supernak
d3xxpjd

*"Puls Biznesu" donosi, że na Stadionie Narodowym pojawiają się kolejne niedoróbki. Gazeta pisze, że obok problemów z rosnącymi kosztami inwestycji, przeciągającej się budowie i opóźnieniach w płatnościach dla firm wykonujących prace na obiekcie, niepoprawnie działa też monitoring. *

W Gazecie czytamy, że wbrew zapewnieniom byłego już szefa Narodowego Centrum Sportu Rafała Kaplera, iż stadion jest obiektem bezpiecznym i zdolnym do organizowania imprez masowych, w protokole kontroli policji i urzędu wojewódzkiego wytknięto szereg problemów z monitoringiem. Wskazano, między innymi, że rejestratory obrazu nie zapewniają odpowiedniej liczny klatek na sekundkę, wynikającej z rozporządzenia ministra spraw wewnętrznych w sprawie utrwalania przebiegu imprez masowych, a monitoring nie obejmuje całego obiektu, dodatkowo część kamer grozi oderwaniem, bo została wadliwie powieszona.
Więcej o budowie Stadionu Narodowego w dzisiejszym "Pulsie Biznesu".

d3xxpjd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xxpjd
d3xxpjd