Trwa ładowanie...
d3tz3bu
Informacja prasowa

Kongres MOVE MOBILITY & VEHICLES

W Polsce rejestruje się coraz więcej aut z napędami alternatywnymi. Na naszych drogach pojawiają się pojazdy elektryczne, w IV kw. 2017 r. zarejestrowano ich (łącznie z hybrydami plug-in) 396 sztuk. Coraz więcej, bo aż 75% pojazdów kupują firmy, a ich udział w zakupach wzrasta od lat. Czy ten trend się utrzyma? Czy klienci przekonają się do nowych napędów? O tym wszystkim będziemy rozmawiać na kongresie MOVE – Mobility & Vehicles!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kongres MOVE MOBILITY & VEHICLES
(Materiały prasowe)
d3tz3bu

Kongres odbędzie się podczas największych w Polsce i czwartych w Europie targów motoryzacyjnych Poznań Motor Show, które co roku przyciągają setki tysięcy profesjonalistów i pasjonatów branży automotive.

W tym roku wydarzenie odbywa się pod hasłem „Motoryzacja Jutra”, dlatego też nie mogło na nim zabraknąć tak ważnego tematu jak elektromobilność. Na targach Poznań Motor Show co roku prezentowane są najnowsze trendy i technologie w branży oraz innowacyjne rozwiązania. W bieżącym roku przewidzianych jest 60 premier rynkowych i 40 prezentacji pojazdów elektrycznych i hybrydowych. Kadra zarządzająca koncernów motoryzacyjnych już potwierdziła swój udział w kongresie MOVE – Mobility&Vehicles, który odbędzie się pierwszego dnia targów.

Do udziału w wydarzeniu zaproszeni zostali również przedstawiciele administracji publicznej, rządowej i samorządowej, profesjonaliści z branży automotive, osobistości świata nauki, konstruktorzy i architekci motoryzacyjni, decydenci sektorów paliwowego i energetycznego, izby i stowarzyszenia branżowe, a także inwestorzy planujący zaangażowanie w rozwój elektromobilności w Polsce.

d3tz3bu

Interesująco zapowiadają się dyskusje panelowe, w których udział wezmą m. in.:

• Tadeusz Kościński, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii
• Michał Kurtyka, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Energii,
• Jens Hanefeld, Head of International and European Policy Volkswagen AG
• Karol Zarajczyk, Prezes Zarządu URSUS S.A.
• Michael Kobriger, Prezes Zarządu MAN BUS
• Janusz Kubicki, Prezydent Miasta Zielona Góra
• Rafał Czyżewski, Prezes GreenWay
• Marcin Korolec, Prezes Fundacji Promocji Pojazdów Elektrycznych
• Maciej Mazur, Dyrektor Zarządzający,
• Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych

Organizatorzy spodziewają się ponad 300 gości.

Więcej informacji: kongresmove.pl

d3tz3bu

Podziel się opinią

Share
d3tz3bu
d3tz3bu