Trwa ładowanie...
link4
06-10-2017 07:31

Kotecka: LINK4 nominowane do Effie

Reklama LINK4 „Pierwszy dzwon” dostała nominację do prestiżowej nagrody Effie Awards. Wyróżnioną ją za najbardziej efektywną kampanię marketingową.

Kotecka: LINK4 nominowane do EffieŹródło: Materiały prasowe
d114b4p
d114b4p

– To już druga nominacja. W zeszłym roku otrzymaliśmy w tym konkursie brązową statuetkę – mówi Patrycja Kotecka, dyrektor pionu marketingu LINK4. – Dla nas szczególnie ważne jest to, że nagrodę przyznają najwięksi specjaliści w branży – dodaje.

W jury konkursu Effie Awards zasiadają eksperci od komunikacji marketingowej i twórcy reklam oraz dziennikarze i przedstawiciele instytutów badawczych. Wybierają kampanie marek, które poprzez wyróżniające się na rynku, efektowne reklamy osiągają wysokie wyniki biznesowe. Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono 219 prac. LINK4 będzie walczył o wyróżnienie dla kampanii ubezpieczenia komunikacyjnego.

Patrycja Kotecka, dyrektor pionu marketingu LINK4
Źródło: Patrycja Kotecka, dyrektor pionu marketingu LINK4

- Jesteśmy najszybciej rosnącą firma ubezpieczeniową w Polsce, w ciagu półtora roku zwiększyliśmy przypis z 500 milionów do miliarda złotych - mówi Kotecka

d114b4p

W reklamie „Pierwszy dzwon” została wykorzystana melodia „Yes sir, I can boogie”. To nagranie hiszpańskiego duetu Baccara stało się w 1977 roku europejskim hitem, pierwszym w historii „przebojem lata”.

Na tym pomyśle – piosenek z tekstem promującym produkty LINK4, a nagranych do melodii znanych przebojów – jest oparta cała kampania reklamowa ubezpieczyciela. Piosenki śpiewa Kasia Moś, która zanim w 2017 roku została finalistką Eurowizji, była znana właśnie z tych reklam.

Czy Link4 dostanie nagrodę – okaże się 23 października podczas uroczystej gali w Operze Narodowej w Warszawie.

Artykuł powstał przy współpracy z Link4

Advertisement
d114b4p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d114b4p