Trwa ładowanie...
d4l6ybd
kraków
22-03-2007 06:00

Kraków da pracę informatykom i księgowym

Doświadczeni księgowi, informatycy i programiści - to najbardziej poszukiwani specjaliści w Krakowie. Jak informują firmy specjalizujące się w poszukiwaniu odpowiednich pracowników na zlecenie klientów, możemy w naszym mieście obsadzić setki wolnych miejsc pracy.

d4l6ybd
d4l6ybd

_ Obecnie mamy ponad tysiąc ofert. Pracodawcy szukają szczególnie osób na stanowiska związane z księgowością i wysokimi technologiami _ - mówi Katarzyna Wilk z Jobpilot, firmy specjalizującej się w szukaniu wyspecjalizowanej kadry. W stolicy Małopolski na swoją siedzibę coraz częściej wybierają centra finansowe prowadzące księgowość dla firm działających na całym świecie.

_ Każdy księgowy władający nawet najbardziej egzotycznym językiem obcym znajdzie pracę niemal natychmiast. Obecnie poszukujemy specjalistów z językiem węgierskim, chorwackim, litewskim, fińskim, duńskim czy holenderskim _ - dodaje Wilk.

To dopiero początek, lista poszukiwanych jest zdecydowanie dłuższa - mówi Monika Nowicka z Creyf's, firmy prowadzącej rekrutację pracowników na zlecenie klientów zewnętrznych. Niemal 100-procentową szansę na znalezienie pracy mają także programiści i informatycy. Pracę dla nich oferują formy z branży IT, jak chociażby Motorola i IBM. Specjaliści potwierdzają, że zapotrzebowanie jest tak duże, że na pracę w tych branżach mają szansę nie tylko doświadczeni pracownicy, ale także świeżo upieczeni absolwenci wyższych uczelni. (EBNIS)

d4l6ybd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4l6ybd