Trwa ładowanie...
d12n65w
d12n65w

MAC: Piotr Kołodziejczyk podał się do dymisji (komunikat)

...
Share
d12n65w

21.03. Warszawa - Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji informuje:

Minister Boni podziękował za współpracę Piotrowi Kołodziejczykowi - podsekretarzowi stanu w MAiC.

Piotr Kołodziejczyk, podsekretarz stanu w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji podał się dziś do dymisji. Powodem tej decyzji była różnica w koncepcji związanej z projektem pl.ID. Do dymisji podali się także dr Zbigniew Olejniczak - dyrektor Centrum Projektów Informatycznych oraz dr Mariusz Grajek z-ca dyrektora Centrum Projektów Informatycznych.

d12n65w

Piotr Kołodziejczyk zajmował się e-administracją. Nadzorował informatyzację podmiotów realizujących zadania publiczne, wdrażanie i funkcjonowanie ePUAP, weryfikację i publikację wzorów dokumentów elektronicznych, finansowanie inwestycji w dziedzinie informatyzacji administracji publicznej, utrzymywanie systemów teleinformatycznych, realizację zadań Ministra wynikających z pełnienia przez niego funkcji Instytucji Pośredniczącej I stopnia dla 7. osi priorytetowej i 8. osi priorytetowej Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (PO IG), programowanie funduszy strukturalnych oraz tworzenie programów operacyjnych w zakresie społeczeństwa informacyjnego. Prowadził sprawy wynikające ze stosunku podległości wobec Ministra: CPI i Władzy Wdrażającej Programy Europejskie.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść. (PAP)

kom/ sewa/

d12n65w

Podziel się opinią

Share
d12n65w
d12n65w