Trwa ładowanie...
d4jz5t5

MAC: VII etap cyfryzacji TV (komunikat)

...

d4jz5t5
d4jz5t5

19.07. Warszawa - MAC informuje:

Ostatni etap przełączenia telewizji analogowej na cyfrową telewizję naziemną odbędzie się 23 lipca 2013 roku w Giżycku.

Oficjalne przełączenie nastąpi o godzinie 6.00. Przez cały dzień działał będzie Cyfrowy Port Giżycko 2013, podczas którego można będzie zapoznać się z najnowszymi trendami świata cyfrowego, prezentowanymi m.in. przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, Urząd Komunikacji Elektronicznej, TVP. O swoich działaniach opowiedzą m.in. Latarnicy Polski Cyfrowej.

W Cyfrowym Porcie Giżycko 2013 udział wezmą wszyscy, którzy zaangażowali się we wdrażanie kolejnych etapów naziemnej telewizji cyfrowej.

d4jz5t5

Zastąpienie tradycyjnej techniki nadawania analogowego nowoczesną techniką cyfrową należy do jednego z najważniejszych projektów w sferze publicznej, łączących zagadnienia społeczne, ekonomiczne i techniczne. Od 23 lipca 2013 r. w całej Polsce telewizyjny sygnał analogowy zostanie całkowicie zastąpiony naziemnym sygnałem cyfrowym TV.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ aja/

d4jz5t5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jz5t5