Trwa ładowanie...
d4fvo4v

MAC ws. warunków na drogach (komunikat)

...

d4fvo4v
d4fvo4v

04.02. Warszawa - MAC informuje:

W województwie lubelskim wszystkie drogi krajowe i wojewódzkie są przejezdne. Według stanu na godz. 6.00 nieprzejezdne są drogi gminne i powiatowe na terenie 4 z 24 powiatów. I tak w powiecie hrubieszowskim: 22 km dróg powiatowych oraz 33,5 km dróg gminnych; w powiecie tomaszowskim: około 200 m dróg powiatowych oraz 500 m dróg gminnych; w powiecie zamojskim: 32,5 km dróg gminnych; w powiecie krasnostawskim: 1 km dróg powiatowych oraz 4,5 km dróg gminnych.

Zajęcia lekcyjne odwołane są: w 13 szkołach z terenu powiatu hrubieszowskiego, 11 szkołach w powiecie tomaszowskim, 3 szkołach w powiecie krasnostawskim, oraz 1 szkole w powiecie włodawskim.

W poniedziałek 3 lutego br. Jolanta Szołno-Koguc, wojewoda lubelski skierowała pismo do starostów powiatów: hrubieszowskiego, tomaszowskiego, zamojskiego i krasnostawskiego oraz do wójtów gmin z terenu tych powiatów. Wojewoda poleciła w terminie 24 godzin zapewnić przejezdność szlaków komunikacyjnych/dróg na podległym terenie. Zaleciła także przekazywanie do WCZK w Lublinie co 2 godziny meldunków dotyczących realizacji tego zadania.

d4fvo4v

Urząd Wojewódzki w Lublinie uruchomił bezpłatny, całodobowy numer 987 - dla osób odciętych przez zaspy oraz dodatkowo całodobowy numer telefonu - (81) 74 24 354 obsługiwany przez WCZK, pod którym mieszkańcy mogą uzyskać pomoc.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ ksi/

d4fvo4v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fvo4v