Trwa ładowanie...
d1buaxq

MAC ws. warunków na drogach (komunikat)

...

d1buaxq
d1buaxq

04.02. Warszawa - MAC informuje:

Według stanu na godz. 12:00 wszystkie drogi krajowe i wojewódzkie są przejezdne. Utrudnienia komunikacyjne występują na drogach powiatowych i gminnych na terenie województwa lubelskiego.

Na terenie województwa lubelskiego została 1 miejscowość - Dańczypol (powiat zamojski, gmina Grabowiec), do której jest utrudniony dojazd. Ogółem na terenie powiatów hrubieszowskiego, zamojskiego i krasnostawskiego nieprzejezdnych jest około 80 km dróg gminnych i powiatowych.

Zajęcia lekcyjne zostały odwołane w szkołach w powiecie hrubieszowskim - 7 placówek (z powodu nieprzejezdności dróg), w powiecie krasnostawskim - 1 placówka (z powodu awarii pieca centralnego ogrzewania) oraz w powiecie włodawski -1 placówka (z powodu awarii pieca centralnego ogrzewania).

Ponadto ok. 522 odbiorców jest pozbawionych energii elektrycznej (okolice Rokitna i Janowa Podlaskiego - 322 odbiorców oraz okolicach Wojsławic - 200 odbiorców).

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ kfk/

d1buaxq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1buaxq