Trwa ładowanie...
d3btbni
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
hamburger

McDonald's powiększa "ćwierćfunciaka"

Amerykańska sieć fast-foodów McDonald's właśnie powiększyła swojego "ćwierćfunciaka" - pisze CNBC.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
McDonald's powiększa "ćwierćfunciaka"
(WP.PL, Fot: pointnshoot/flickr/cc2.0)
d3btbni

Słynny "ćwierćfunciak" to hamburger ważący przed przygotowaniem ćwierć funta, czyli 4 uncje. "Nowy" hamburger waży jednak 4,25 uncji przed przygotowaniem. McDonald's jednak milczy na temat tej zmiany.

Nie wiadomo również czy ceny większych burgerów zostaną zmienione. Jedno ze źródeł twierdzi, że zmiana będzie zależała od operatorów poszczególnych restauracji.

Powiększenie popularnych burgerów ma związek z zapowiadanymi zmianami w menu restauracji, która zmaga się ze spadkiem sprzedaży.

d3btbni

Podziel się opinią

Share
d3btbni
d3btbni