Trwa ładowanie...

Media Markt wystartował ze sprzedażą w internecie

Media Markt uruchomił w Polsce sklep internetowy. Nie zamierza jednak rezygnować z tradycyjnej sprzedaży.

Share
Media Markt wystartował ze sprzedażą w internecie
Źródło: studio.wp.pl / materiały firmy
d3utsoh

Klienci już o dawna mogli rezerwować produkty na stronie internetowej i odbierać je w jednym z 46 sklepów w Polsce. Uruchomienie sklepu w sieci ułatwia dostęp do asortymentu w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, AGD oraz urządzeń audio-wideo, czy biurowych.

–W krótkim czasie chcemy zostać liderem w sprzedaży internetowej w oparciu o silną pozycję, jaką marka Media Markt zdobyła w Polsce przez 14 lat działalności w handlu stacjonarnym - powiedział Marcin Rosati, Członek Zarządu Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.

Zamiast tworzenia jednego, centralnego magazynu, który będzie obsługiwał zamówienia z całego kraju, sieć otwiera na nowy kanał sprzedaży magazyny poszczególnych marketów.

d3utsoh

- Dzięki temu każdy ze sklepów Media Markt może oferować klientom poszukującym elektroniki w Internecie swój aktualnie dostępny asortyment, a klienci z każdego miejsca w kraju mogą nabyć poszukiwany produkt niezależnie od tego, w którym markecie jest on dostępny. - powiedział Piotr Zemło, Dyrektor Media Saturn Online Sp. z o. o.

Klienci mogą zamawiać wybrane artykuły bezpośrednio ze strony www lub poprzez telefon. Zakupione towary można zamówić z dostawą do domu lub z odbiorem w wybranym sklepie Media Markt na terenie kraju. Płatność za zakupy jest możliwa za pobraniem, a także z użyciem kart kredytowych lub e-przelewów oraz poprzez standardowe przelewy bankowe.

Uruchamiając internetowy kanał sprzedaży sieć jednocześnie nie rezygnuje z ekspansji stacjonarnych sklepów Media Markt. Plany rozwoju zakładają otwarcia kolejnych marketów na terenie całego kraju.

d3utsoh

Podziel się opinią

Share
d3utsoh
d3utsoh