Mediatel chce połączyć się z Centernetem

16.03. Warszawa (PAP) - Mediatel podpisał umowę przedwstępną w sprawie połączenia z Centernetem - poinformował na spotkaniu z dziennikarzami prezes Mediatela Marcin...

16.03. Warszawa (PAP) - Mediatel podpisał umowę przedwstępną w sprawie połączenia z Centernetem - poinformował na spotkaniu z dziennikarzami prezes Mediatela Marcin Kubit.

"Dzisiaj podpisaliśmy umowę przedwstępną w sprawie połączenia z Centernetem. Mamy unikalny pomysł na połączenie" - powiedział prezes.

Dodał, że szczegóły odnośnie transakcji zostaną podane w środę.(PAP)

epo/ gsu/ jtt/

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
ZANIM WYJDZIESZ... NIE PRZEGAP TEGO, CO CZYTAJĄ INNI!