Trwa ładowanie...
d3m56tp

MON: minister Siemoniak w JW GROM (komunikat)

...

d3m56tp
d3m56tp

16.12. Warszawa - MON informuje:

"Życzę wam spokojnych, zdrowych świąt. Oby nadchodzący rok 2014 był rokiem szczególnym, rokiem intensywnej służby i jak największej satysfakcji z tego co robicie i z umiejętności, jakimi już dysponujecie" - tymi słowami minister Tomasz Siemoniak zwrócił się do zebranych żołnierzy i pracowników JW GROM oraz ich rodzin.

Podczas uroczystego spotkania świątecznego w poniedziałek, 16 grudnia, zebrani połączyli się za pomocą telemostu z żołnierzami przebywającymi obecnie w ramach XIV zmiany PKW w Afganistanie. To właśnie do nich specjalne życzenia wystosował dowódca JW GROM płk Piotr Gąstał, który, podsumowując upływający rok, wyraził nadzieję, iż ten nadchodzący "będzie lepszy niż obecny i da możliwość wykazania się jeszcze większą inicjatywą i skutecznością".

Żołnierze z afgańskiej misji przesłali serdeczne życzenia przede wszystkim dla swoich rodzin, które zostały w kraju, jak również dla zebranych na spotkaniu gości: - Świadomi tego, jak trudne będą dla nas te święta, spędzane z dala od rodzin, przekazujemy wam życzenia wszelkiej radości i wytchnienia - podkreślali.

d3m56tp

Podczas tej wspólnej uroczystości harcerze z SDRI GROM przekazali na ręce dowódcy jednostki Betlejemskie Światełko Pokoju.

W spotkaniu wzięli udział m.in. gen. dyw. Mirosław Różański oraz dowódca wojsk specjalnych gen. bryg. Piotr Patalong. Wśród zebranych znalazły się również rodziny żołnierzy oraz kombatanci, którzy swoją obecnością przypominali o "cichociemnych", będących patronami jednostki. Do nich odwołał się również minister Siemoniak, podkreślając, że "jednostka GROM wniesie dumnie sztandar swoich patronów w nowy 2014 rok - kolejny rok owocnej służby".

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ aja/

d3m56tp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3m56tp