Trwa ładowanie...
db2i7au

MON: WOŚP w Afganistanie (komunikat)

...

Share
db2i7au

08.01. Warszawa - Rzecznik prasowy Dowództwa Operacyjnego Sił Zbrojnych informuje:

W Afganistanie, we wszystkich polskich bazach rozpoczął się XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Kilka dni wcześniej opracowano szczegółowy program i akcję informacyjną na temat przygotowywanego Finału Orkiestry. Hasło "Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko" jest znane dzisiaj wszystkim w polskich bazach. Do charytatywnej akcji dołączyli się również amerykańscy i afgańscy żołnierze.

db2i7au

W Polskim Kontyngencie Wojskowym zaplanowano kwestowanie, a także szereg imprez, których zakończenie przewiduje się późnym wieczorem. W planie są m.in. występy zespołów: Czasza, Zespołu Wokalno-Instrumentalnego FOB GHAZNI, a także turniej siatkarski, zawody Strong Men oraz konkurencje biegowe. Dzisiaj także będzie można podziwiać popisy amerykańskiego iluzjonisty Nelsona Riogelona.

Przez cały czas trwania WOŚP odbędą się liczne aukcje, na których przewidziano licytowanie pamiątek i różnych przedmiotów. Od wczesnych godzin porannych zbierane są również pieniądze.

Tradycyjnie WOŚP w Afganistanie zakończy się "światełkiem do nieba".

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ akuc/ bos/

db2i7au

Podziel się opinią

Share
db2i7au
db2i7au