Trwa ładowanie...
dv9yc9s

MSWiA: Rowerem bezpiecznie do celu (komunikat)

...

dv9yc9s
dv9yc9s

29.05. Warszawa - MSWiA informuje:

W niedzielę (29 maja br.) Adam Rapacki podsekretarz stanu w MSWiA weźmie udział w peletonie ulicami Warszawy, inaugurując kolejną edycję kampanii MSWiA "Rowerem bezpiecznie do celu". Peleton ruszy około godz. 12.00 spod Centrum Olimpijskiego PKOl (ul. Wybrzeże Gdyńskie 4 na Żoliborzu) do Parku Agrykoli, gdzie na najmłodszych mieszkańców stolicy, z okazji dnia dziecka, będzie czekać wiele atrakcji. Przedtem o godz. 11.00 w siedzibie PKOl odbędzie się briefing prasowy.

29 maja br. w Centrum Olimpijskim PKOl, w godz. 11.00 - 11.30 odbędzie się briefing prasowy z udziałem Adama Rapackiego podsekretarza stanu w MSWiA. Wcześniej, o godz. 10.00 MSWiA wraz z Biurem Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji zainaugurują ogólnopolską kampanię "Rowerem bezpiecznie do celu".

Po briefingu uczestnicy imprezy przejadą rowerami ulicami Warszawy spod siedziby Centrum Polskiego Komitetu Olimpijskiego - Wybrzeżem Gdyńskim do Parku Agrykoli (Łazienki Północne) - start od godz. 12.00. W peletonie wezmą udział obok wiceministra Adama Rapackiego olimpijczycy: floreciści Adam Krzesiński i Marian Sypniewski, pięcioboista nowoczesny Dariusz Goździak oraz lekkoatletka Grażyna Rabsztyn.

dv9yc9s

Szczegółowy program atrakcji przygotowanych przez MSWiA i policję, odbywających się w Parku Agrykola znajduje się na stronie internetowej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji - www.mswia.gov.pl.

UWAGA: Komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ wni/ tot/

dv9yc9s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dv9yc9s