Trwa ładowanie...
dd2i5vp

MSWiA: stypendia dla studentów (komunikat)

...

Share
dd2i5vp

15.11. Warszawa - MSWiA informuje:

Jerzy Miller, minister spraw wewnętrznych i administracji, przyznał ponad 200 tys. zł stypendiów za osiągnięcia w nauce oraz wybitne osiągnięcia sportowe. Pieniądze trafią do studentów Szkoły Głównej Służby Pożarniczej oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Minister spraw wewnętrznych i administracji przyznał 10 stypendiów w wysokości 1380 zł oraz 9 stypendiów w wysokości 1000 zł. Trzem studentom przyznano stypendia za osiągnięcia w sporcie, pozostałym - za wyniki w nauce. Studenci będą otrzymywać przyznane środki co miesiąc z wyrównaniem za okres od 1 października 2011 r. Stypendia będą wypłacane przez okres nie dłuższy niż 10 miesięcy roku akademickiego.

dd2i5vp

Aby otrzymać stypendium naukowe studenci muszą m.in. uzyskać w okresie zaliczonych lat studiów średnią ocen nie niższą niż 4,5. Stypendium sportowe przyznawane jest, gdy student wziął udział np. w igrzyskach olimpijskich i zajął miejsce od pierwszego do piątego w mistrzostwach świata lub mistrzostwach Europy, bądź też zajął od pierwszego do trzeciego miejsca w mistrzostwach Polski.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ aja/

dd2i5vp

Podziel się opinią

Share
dd2i5vp
dd2i5vp