Trwa ładowanie...
daplys1

MSWiA ws. naboru ekspertów do programu Innowacyjna Gospodarka (komunikat)

...

Share
daplys1

30.04. Warszawa - MSWiA informuje:

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji po raz drugi ogłasza nabór ekspertów do unijnego Programu Innowacyjna Gospodarka. O wpisanie na listę ekspertów mogą ubiegać się specjaliści m.in. z zakresu działalności gospodarczej wykorzystującej technologie informatyczne i elektronicznego biznesu.

Zainteresowani mogą składać wnioski o wpis na listę ekspertów w trzech projektach: działanie 8.1 "Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej", działanie 8.2 "Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B" oraz działanie 8.3 "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu - eInclusion". MSWiA zamierza wybrać po 3 ekspertów w danej tematyce.

Specjaliści, którzy zostaną wpisani na listę ekspertów, będą m.in. brać udział w posiedzeniach komisji oceniającej odwołania wnioskodawców oraz od wyników postępowań. Będą również wydawać opinie lub interpretacje związane z jednym z wymienionych obszarów Programu Innowacyjna Gospodarka.

daplys1

Aby zostać ekspertem, kandydat musi m.in. posiadać minimum 5-letnie doświadczenie w wybranej specjalizacji oraz przedstawić pisemną rekomendację instytucji lub organizacji z która współpracował w zakresie danej tematyki. Wniosek o wpis na listę ekspertów będzie oceniany przez komisję, w skład której wejdą pracownicy Departamentu Społeczeństwa Informacyjnego MSWiA.

Zgłoszenia należy przesyłać do 17 maja br. na adres: Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Departament Społeczeństwa Informacyjnego, ul. Domaniewska 36/38, 02-672 Warszawa. Wybór ekspertów oraz ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu 30 dni od zakończenia rekrutacji.

Więcej informacji o naborze ekspertów, wymaganych dokumentach w rekrutacji oraz kryteriach wobec kandydatów znajduje się na stronie www.mswia.gov.pl/portal/pl/443/8416/

UWAGA: Komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ wni/


daplys1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
daplys1
daplys1