Trwa ładowanie...
absolwent
+1

MSZ partnerem programu Inteligentny Start

Wspieranie młodych Polaków, absolwentów lub studentów uczelni zagranicznych w rozwoju karier to misja programu Inteligentny Start. W inauguracji projektu 2 czerwca w Warszawie wziął udział
minister Radosław Sikorski. Inteligentny Start jest programem współfinansowanym przez MS

Share
MSZ partnerem programu Inteligentny Start
Źródło: shock - Fotolia.com
d3g7syw

Z.

- Zależy nam na wyrównywaniu szans młodej polskiej kadry w zdobywaniu pracy na arenie międzynarodowej, jak i promowaniu polskich przedsiębiorstw - powiedział minister Sikorski. - Polska, jako lider wśród krajów Europy Środkowo-Wschodniej, powinna dawać przykład dynamicznego wpierania swych przedsiębiorców i absolwentów na każdym etapie drogi związanej z karierą zawodową - dodał.

Szef polskiej dyplomacji podkreślił, że cele programu Inteligentny Start wpisują się w realizowaną przez MSZ ideę dyplomacji ekonomicznej. Program ułatwi polskim przedsiębiorstwom zatrudnienie polskich obywateli lub osoby o polskich korzeniach, znające kulturę i język kraju, w którym działają lub zamierzają działać nasze firmy. Fundatorami projektu są krajowe przedsiębiorstwa, mające doświadczenie w promowaniu przedsiębiorczości także poza granicami.

Więcej informacji o fundacji na www.inteligentny-start.org

d3g7syw

Podziel się opinią

Share
d3g7syw
d3g7syw