Trwa ładowanie...
absolwent
+1
03-06-2014 06:42

MSZ partnerem programu Inteligentny Start

Wspieranie młodych Polaków, absolwentów lub studentów uczelni zagranicznych w rozwoju karier to misja programu Inteligentny Start. W inauguracji projektu 2 czerwca w Warszawie wziął udział
minister Radosław Sikorski. Inteligentny Start jest programem współfinansowanym przez MS

Share
MSZ partnerem programu Inteligentny StartŹródło: shock - Fotolia.com
d129m09

Z.

- Zależy nam na wyrównywaniu szans młodej polskiej kadry w zdobywaniu pracy na arenie międzynarodowej, jak i promowaniu polskich przedsiębiorstw - powiedział minister Sikorski. - Polska, jako lider wśród krajów Europy Środkowo-Wschodniej, powinna dawać przykład dynamicznego wpierania swych przedsiębiorców i absolwentów na każdym etapie drogi związanej z karierą zawodową - dodał.

Szef polskiej dyplomacji podkreślił, że cele programu Inteligentny Start wpisują się w realizowaną przez MSZ ideę dyplomacji ekonomicznej. Program ułatwi polskim przedsiębiorstwom zatrudnienie polskich obywateli lub osoby o polskich korzeniach, znające kulturę i język kraju, w którym działają lub zamierzają działać nasze firmy. Fundatorami projektu są krajowe przedsiębiorstwa, mające doświadczenie w promowaniu przedsiębiorczości także poza granicami.

Więcej informacji o fundacji na www.inteligentny-start.org

d129m09
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d129m09
d129m09