Trwa ładowanie...
dxopdlq
dxopdlq

Noble Securities wydało rekomendację "trzymaj" dla Dom Development

...
Share
dxopdlq

13.09. Warszawa (PAP) - Analitycy Noble Securities, w raporcie z 9 września, wydali rekomendację "trzymaj" dla akcji Dom Development. Cenę docelową wyznaczono na 38,8 zł.

W dniu wydania rekomendacji kurs akcji spółki wynosił 38,4 zł.

Analitycy spodziewają się, że Dom Development będzie notował stopniowo wzrost rocznej sprzedaży do poziomu ponad 1,7 tys. lokali w 2014 roku, jednak na chwilę obecną trudno w ich ocenie prognozować znaczący wzrost cen.

dxopdlq

"Przez najbliższe miesiące obserwować prawdopodobnie będziemy zwiększone zainteresowanie większymi i droższymi lokalami, jednak po wejściu w życie od nowego roku programu dopłat Mieszkanie dla Młodych spodziewamy się powrotu tendencji rynkowych obserwowanych w okresie obowiązywania Rodziny na Swoim, tzn. wzrostu udziału w sprzedaży lokali mniejszych i tańszych, spełniających kryteria programu" - napisali autorzy raportu.

Noble Securities prognozuje, że Dom Development sprzeda w 2013 roku 1,63 tys. lokali, przekazując 1,69 tys. W 2014 roku sprzedaż ma wzrosnąć do 1,75 tys., a przekazania spaść do 1,66 tys. (PAP)

kuc/ ana/

dxopdlq

Podziel się opinią

Share
dxopdlq
dxopdlq