Trwa ładowanie...
d1z9xdf
Dom Maklerski BOŚ
dom maklerski

Nowa platforma internetowa DM BOŚ S.A.

Personalizacja strony głównej, ułatwiona nawigacja, nowe funkcjonalności, odświeżony layout, zwiększona wydajność i bezpieczeństwo systemu to tylko kilka z możliwości, jakie daje nowa strona internetowa Domu Maklerskiego BOŚ S.A. - bossa.pl.
Share
d1z9xdf

Dom Maklerski BOŚ S.A. uruchomił nową wersję strony internetowej Biura bossa.pl. Użytkownicy znajdą na niej nie tylko nowoczesną wizualizację, ale i szereg praktycznych funkcji i innowacyjnych rozwiązań. _ Impulsem do zmiany platformy były głosy inwestorów. W dużej mierze na podstawie ich uwag został zaprojektowany serwis _ - podkreśla Michał Wojciechowski, Doradca Zarządu DM BOŚ S.A. _ Projektując nową platformę duży nacisk położyliśmy na ułatwienia w nawigacji strony. Efektem prac jest bardziej intuicyjny i przyjazny w szczególności dla nowego użytkownika system _ - dodaje Wojciechowski.

 (fot. bossa.pl)
Źródło: (fot. bossa.pl)

Dzięki modułowi personalizacji stron, każdy klient DM BOŚ może sam zaprojektować wygląd strony głównej. Wystarczy złapać i przeciągnąć wybrany element w odpowiednie miejsce. Klienci mają do wyboru m.in. wykresy, tabelki z notowaniami, komunikaty własnych spółek, kalendarium i wiele innych.

d1z9xdf

Łatwiejsze poruszanie się po serwisie umożliwia również opcja tworzenia dodatkowych bocznych zakładek. Widoczne na każdej stronie bossa.pl, dają inwestorom szybki dostęp do wybranej jego części.

 (fot. bossa.pl)
Źródło: (fot. bossa.pl)

Dla potrzeb nowego serwisu zaprojektowano specjalną modułową wyszukiwarkę, która została podzielona na różne kategorie Notowania, Komentarze, Komunikaty, Analizy, Kalendarium itp. Dzięki temu wpisując w wyszukiwarce np. nazwę spółki otrzymamy link do strony z jej notowaniami, analizami czy wynikami finansowymi.

 (fot. bossa.pl)
Źródło: (fot. bossa.pl)

Specjalnie dla początkujących użytkowników wydzielono z rozległego zbioru tekstów edukacyjnych, 10-modułowy kurs giełdowy, który wprowadza początkującego inwestora w tajniki giełdy.

 (fot. bossa.pl)
Źródło: (fot. bossa.pl)

Wśród nowości na stronie pojawiło się też forum wymiany opinii inwestorów a także planowane są regularne czaty z ekspertami Biura.

d1z9xdf

_ Uruchomienie forum od razu przyniosło efekty. Otrzymaliśmy bardzo szybko zwrotną informację nt. wprowadzanych zmian. Dzięki temu w przeciągu kilku tygodni byliśmy w stanie przygotować modyfikacje nowych funkcjonalności, zgodnie z wymaganiami użytkowników _ – podkreśla Wojciechowski.

_ Nowa bossa.pl to nie tylko większa funkcjonalność, ale również jeszcze większa wydajność i bezawaryjność systemu. Wszystko to ma wpłynąć na zwiększenie komfortu inwestowania naszych obecnych klientów oraz zachęcenie początkujących inwestorów do wejścia w świat inwestycji giełdowych _ – dodał Wojciechowski.

Uruchomienie strony odbywało się stopniowo. Od lipca br. DM BOŚ udostępniał nową platformę kolejnym grupom klientów.

d1z9xdf

Podziel się opinią

Share
d1z9xdf
d1z9xdf