Trwa ładowanie...
d36tj80
Dom Maklerski BOŚ
dom maklerski
11-09-2009 15:20

Nowa platforma internetowa DM BOŚ S.A.

Personalizacja strony głównej, ułatwiona nawigacja, nowe funkcjonalności, odświeżony layout, zwiększona wydajność i bezpieczeństwo systemu to tylko kilka z możliwości, jakie daje nowa strona internetowa Domu Maklerskiego BOŚ S.A. - bossa.pl.

Share
d36tj80

Dom Maklerski BOŚ S.A. uruchomił nową wersję strony internetowej Biura bossa.pl. Użytkownicy znajdą na niej nie tylko nowoczesną wizualizację, ale i szereg praktycznych funkcji i innowacyjnych rozwiązań. _ Impulsem do zmiany platformy były głosy inwestorów. W dużej mierze na podstawie ich uwag został zaprojektowany serwis _ - podkreśla Michał Wojciechowski, Doradca Zarządu DM BOŚ S.A. _ Projektując nową platformę duży nacisk położyliśmy na ułatwienia w nawigacji strony. Efektem prac jest bardziej intuicyjny i przyjazny w szczególności dla nowego użytkownika system _ - dodaje Wojciechowski.

(fot. bossa.pl)
Źródło: (fot. bossa.pl)

Dzięki modułowi personalizacji stron, każdy klient DM BOŚ może sam zaprojektować wygląd strony głównej. Wystarczy złapać i przeciągnąć wybrany element w odpowiednie miejsce. Klienci mają do wyboru m.in. wykresy, tabelki z notowaniami, komunikaty własnych spółek, kalendarium i wiele innych.

Łatwiejsze poruszanie się po serwisie umożliwia również opcja tworzenia dodatkowych bocznych zakładek. Widoczne na każdej stronie bossa.pl, dają inwestorom szybki dostęp do wybranej jego części.

(fot. bossa.pl)
Źródło: (fot. bossa.pl)

Dla potrzeb nowego serwisu zaprojektowano specjalną modułową wyszukiwarkę, która została podzielona na różne kategorie Notowania, Komentarze, Komunikaty, Analizy, Kalendarium itp. Dzięki temu wpisując w wyszukiwarce np. nazwę spółki otrzymamy link do strony z jej notowaniami, analizami czy wynikami finansowymi.

(fot. bossa.pl)
Źródło: (fot. bossa.pl)

Specjalnie dla początkujących użytkowników wydzielono z rozległego zbioru tekstów edukacyjnych, 10-modułowy kurs giełdowy, który wprowadza początkującego inwestora w tajniki giełdy.

(fot. bossa.pl)
Źródło: (fot. bossa.pl)

Wśród nowości na stronie pojawiło się też forum wymiany opinii inwestorów a także planowane są regularne czaty z ekspertami Biura.

d36tj80

_ Uruchomienie forum od razu przyniosło efekty. Otrzymaliśmy bardzo szybko zwrotną informację nt. wprowadzanych zmian. Dzięki temu w przeciągu kilku tygodni byliśmy w stanie przygotować modyfikacje nowych funkcjonalności, zgodnie z wymaganiami użytkowników _ – podkreśla Wojciechowski.

_ Nowa bossa.pl to nie tylko większa funkcjonalność, ale również jeszcze większa wydajność i bezawaryjność systemu. Wszystko to ma wpłynąć na zwiększenie komfortu inwestowania naszych obecnych klientów oraz zachęcenie początkujących inwestorów do wejścia w świat inwestycji giełdowych _ – dodał Wojciechowski.

Uruchomienie strony odbywało się stopniowo. Od lipca br. DM BOŚ udostępniał nową platformę kolejnym grupom klientów.

d36tj80
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36tj80