Trwa ładowanie...
d42gsyk
d42gsyk

Od 16 marca Play wprowadza nową ofertę pre-paid

5.3.Warszawa (PAP) - Od 16 marca Play wprowadza nową ofertę pre- paid - Play Fresh. Operator podtrzymuje plany zwiększenia liczby klientów do 3 mln w 2009 roku - poinformowała...
Share
d42gsyk

5.3.Warszawa (PAP) - Od 16 marca Play wprowadza nową ofertę pre- paid - Play Fresh. Operator podtrzymuje plany zwiększenia liczby klientów do 3 mln w 2009 roku - poinformowała spółka.

"Play wprowadza agresywną taryfę pre-paid, która nie jest krótkoterminową obniżką cen, ale kluczową ofertą wykorzystującą niskokosztową strukturę Play. Jest to rewolucyjne posunięcie, które pokazuje możliwości Play w dostarczaniu wszystkim konsumentom tanich rozwiązań" - powiedział, cytowany w komunikacie prasowym, Chris Bannister, dyrektor zarządzający P4.

"Od uruchomienia sieci niespełna 2 lata temu, Play pozyskał 2ámln klientów oferując tanie połączenia głosowe i tekstowe, tani roaming i dostęp do sieci szerokopasmowej, jak również doskonałe telefony. W chwili obecnej Play może zaoferować takie samo podejście klientom pre-paid. Celem Play jest wyjście naprzeciw potrzebom konsumentów dzięki wykorzystaniu możliwości nowoczesnej sieci 3G i 2G, nowoczesnych technologii i wydajnej struktury organizacyjnej, które pozwalają na ogromne oszczędności. Tymi oszczędnościami Play dzieli się z klientami oferując najtańsze na polskim rynku połączenia głosowe, sms-owe i przesył danych" - dodał.

Rzecznik Play Marcin Gruszka powiedział PAP, że dzięki nowej ofercie operator chce pozyskać jak najwięcej nowych klientów i podtrzymuje też plany zwiększenia liczby klientów operatora w tym roku do 3 mln.(PAP)

epo/ jtt/

d42gsyk

Podziel się opinią

Share
d42gsyk
d42gsyk