Trwa ładowanie...
d3upaj9

Ogłoszenie z procenatmi

To praca marzeń, płacą za chodzenie na bani - tak na temat ogoszenia żartują internauci. Producent mocnych trunków szuka testera wódek.
Share
Ogłoszenie z procenatmi
d3upaj9

To praca marzeń, płacą za chodzenie na bani - tak na temat ogoszenia żartują internauci. O jaką pracę chodzi? Producent wódek poszukuje testera. Jak się okazuje, wymagania są całkiem poważne. Idealny kandydat musi być odpowiedzialny, lojalny, umiejący współpracować.

- Ze względu na dbałość o najwyższą jakość produktów, testerów wódki chcemy rekrutować spośród kandydatów charakteryzujących się wielką odpowiedzialnością, lojalnością, umiejętnością podejmowania właściwych decyzji, dobrym smakiem oraz zdolnościami znakomitej współpracy zespołowej - wyjaśnia jednemu z portali Magdalena Porowska, dyrektor HR firmy produkującej wódkę Bols.

Wybraniec może liczyć na szkolenie z zakresu rozpoznawania dobrego alkoholu, pracę w zespole kontrolującym i dbającym o najwyższą jakość wódki, oraz ciekawe wyzwania zawodowe.

d3upaj9

Ogłoszenie robi prawdziwą furorę w Internecie. Najbardziej zainteresowani są studenci. Niektórzy uważają, że ogłoszenie to chwyt reklamowy firmy - jednym z wymagań jest bowiem posiadanie przez kandydata patentu sternika. Po co testerowi takie uprawnienia? Nie do końca wiadomo. Mimo to, wielu chętnych już powysyłało swoje aplikacje. Niekótrzy zostali zaproszeni na rozmowę kwlaifikacyjną.

Zobacz też:
ZASIŁEK DLA BEZROBOTNYCH WYŻSZY?
CHIŃCZYCY SZUKAJĄ PARTNERÓW

d3upaj9

Podziel się opinią

Share
d3upaj9
d3upaj9