Trwa ładowanie...
d17vaa2

Oświadczenie szefa ABW (komunikat)

...

Share
d17vaa2

26.06. Warszawa Zespół Prasowy ABW przekazuje treść oświadczenia szefa ABW Krzysztofa Bondaryka:

W związku z rozpowszechnianiem nieprawdziwych i godzących w moje dobre imię informacji lub insynuacji, jakobym miał lub mógł mieć wpływ na jakiekolwiek decyzje kadrowe w instytucjach państwowych, niniejszym oświadczam, że nigdy nie wpływałem, ani nie usiłowałem w jakikolwiek sposób, czy to bezpośrednio czy pośrednio na jakiekolwiek decyzje personalne w instytucjach Rzeczpospolitej Polskiej.

Tego rodzaju insynuacje zawarte były także przed ponad trzema laty w publikacjach dziennika "Rzeczpospolita", gdzie nieprawdziwie sugerowano m.in. mój związek z odwołaniem Prokuratora Apelacyjnego w Białymstoku. Sąd Apelacyjny w Warszawie wyrokiem z dnia 09 czerwca 2011 roku potwierdził bezprawność takich insynuacji.

Ponieważ po raz kolejny podejmowane są próby sugerowania mojego udziału lub wpływu na decyzje personalne w różnych instytucjach Państwowych, oświadczam, że w przypadku dalszego rozpowszechniania tego rodzaju nieprawdziwych informacji, podejmę wszelkie kroki prawne przeciwko podmiotom i osobom, które publikują lub udzielają nieprawdziwych informacji w powyższym zakresie.

Krzysztof Bondaryk

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ rda/

d17vaa2

Podziel się opinią

Share
d17vaa2
d17vaa2