Trwa ładowanie...
d4kw9h9
26-01-2016 12:59

Pekaes uruchomił terminal w Sosnowcu

Warszawa, 26.01.2016 (ISBnews) - Pekaes uruchomił magazyn w Sosnowcu. Nowy terminal cross-dockowy na terenie aglomeracji śląskiej poszerza skalę możliwości operacyjnych w tym regionie, poinformowała spółka.

d4kw9h9
d4kw9h9

Spółka poinformowała również o zmianie lokalizacji oddziału na Śląsku.

"Zmiana lokalizacji oddziału na Śląsku i uruchomienie nowego terminala w Sosnowcu to element naszej strategii rozwoju sieci drobnicowej w całym kraju oraz impuls do zwiększenia naszej ekspansji na rynku śląskim" - powiedział dyrektor operacyjny Jerzy Markow, cytowany w komunikacie.

Nowy terminal cross-dockowy składa się z części magazynowej o powierzchni ponad 4,5 tys. m2 oraz części socjalno-biurowej.

"Obecnie spółka posiada 18 oddziałów w kraju. W 2016 roku planowana jest dalsza intensywna rozbudowa sieci terminali drobnicowych" - czytamy w komunikacie.

Pekaes S.A. jest jedną z najstarszych polskich firm transportowych. Od 2004 akcje spółki są notowane na warszawskiej giełdzie. Jej oferta obejmuje usługi spedycji drogowej, lotniczej i morskiej oraz szereg usług w ramach zarządzania łańcuchem dostaw.

(ISBnews)

d4kw9h9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4kw9h9