Trwa ładowanie...

Pippa Middleton rzuciła pracę!

Pomoc przy organizacji ślubu księcia Williama i Kate Middleton, okazała się na tyle zajmująca, że młodsza z sióstr Middleton postanowiła zająć się tym na poważnie

Pippa Middleton rzuciła pracę!Źródło: ONS
dwdum8m
dwdum8m

Pomoc przy organizacji ślubu księcia Williama i Kate Middleton, okazała się na tyle zajmująca, że młodsza z sióstr Middleton postanowiła zająć się tym na poważnie. Pippa porzuciła dotychczasową pracę, aby poświęcić się spełnianiu ślubnych życzeń nowożeńców.

Młodsza siostra księżnej Cambridge postanowiła porzucić swoją dotychczasową pracę w londyńskiej firmie cateringowej Table Talk, aby zająć się organizacją ślubnych imprez. Nigdy zresztą nie kryła, że organizacja przyjęć to zajęcie, w którym czuje się najlepiej.

Zamiłowaniem do organizowania przyjęć Pippa zaraziła się pomagając w rodzinnym biznesie Party Pieces. Swoją wiedzę przekazuje za pośrednictwem bloga rodzinnej firmy, na którym radzi jak dobrze zaplanować przyjęcie. A już niedługo będzie można przeczytać również imprezowy poradnik napisany przez młodszą z sióstr Middleton.

Jak podaje dziennik "Telegraph" jej lukratywny kontrakt z wydawnictwem może opiewać nawet na sumę, ponad 600 tys. dolarów.

MA

dwdum8m

[

]( http://praca.wp.pl/zarobki.html )

dwdum8m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwdum8m