PIT przez Internet bez e-podpisu?

Według projektu Ministerstwa Finansów, już od 1 marca podatnicy
indywidualni składający roczne zeznanie na formularzu PIT 37 mogliby to
zrobić drogą elektroniczną, bez konieczności składania tzw. e-podpisu.

Obraz
Źródło zdjęć: © TV Biznes - News

Resort liczy, że dzięki temu rozliczanie przez Internet stanie się w Polsce tak popularne jak w wielu innych krajach Unii. Niestety przedsiębiorcy wciąż nie mogą liczyć na podobne przywileje.

Materiał przygotowała Agata Torańska.

Wybrane dla Ciebie
ZATRZYMAJ SIĘ NA CHWILĘ… TE ARTYKUŁY WARTO PRZECZYTAĆ