Trwa ładowanie...
d2fyngq
d2fyngq

Policjanci z Łodzi protestują

Funkcjonariusze z łódzkiej policji biorą masowe zwolnienia, bo nie zgadzają się na wysokość podwyżek dla szeregowych policjantów.
Share
d2fyngq

*Funkcjonariusze z łódzkiej policji biorą masowe zwolnienia, bo nie zgadzają się na wysokość podwyżek dla szeregowych policjantów. Uważają, że podział pieniędzy między nich a funkcjonariuszami na wyższych stanowiskach, jest nierówny. *

Ten swoisty protest ma nieformalny charakter. Służbom mundurowym strajkować bowiem nie wolno. Łódzcy policjanci mówią, że ich działanie, to wyraz niezadowolenia z nierównego podziału pieniędzy jakie policja otrzymała na podwyżki w tym roku. Dane z Wojewódzkiej Komendy Policji informują, że w poniedziałek nie przyszła do pracy nawet połowa, około 150, funkcjonariuszy z oddziału prewencji.

Magdalena Zielińska, rzecznik komendanta wojewódzkiego policji w Łodzi, powiedziała że mundurowym mają być wypłacane podwyżki. Jednak policjanci grożą, że nie wezmą pieniędzy. Podinspektor stwierdziła, że sytuacja nie wpływa negatywnie na bezpieczeństwo w mieście. - A wręcz przeciwnie. Mieliśmy w tym miesiącu więcej zatrzymań - powiedziała Zielińska.

Zobacz też:
Miejsca pracy będą przybywać wolniej
Bezrobotne twórczynie "Piotrusia i Wilka"

d2fyngq

Podziel się opinią

Share
d2fyngq
d2fyngq