Trwa ładowanie...
d3xks4l
edukacja
01-10-2005 08:50

Prezes ZNP broni nauczycieli

Prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego oświadczył, że plany likwidacji karty nauczyciela mają charakter ekonomiczny. Sławomir Broniarz w wywiadzie dla porannych Sygnałów Dnia sprzeciwił się planom odebrania nauczycielom przywilejów i zwrócił uwagę, że oświatę trzeba dofinansowywać, ponieważ edukacja jest kluczowa dla przyszłości Polski. Opowiedział się za emeryturami pomostowymi w wieku 55-ciu lat dla nauczycieli i zwrócił uwagę, że Instytut Medycyny Pracy uznał ten zawód za wykonywany w szczególnych warunkach.

d3xks4l
d3xks4l

Prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego oświadczył, że plany likwidacji karty nauczyciela mają charakter ekonomiczny. Sławomir Broniarz w wywiadzie dla porannych Sygnałów Dnia sprzeciwił się planom odebrania nauczycielom przywilejów i zwrócił uwagę, że oświatę trzeba dofinansowywać, ponieważ edukacja jest kluczowa dla przyszłości Polski. Opowiedział się za emeryturami pomostowymi w wieku 55 lat dla nauczycieli i zwrócił uwagę, że Instytut Medycyny Pracy uznał ten zawód za wykonywany w szczególnych warunkach.

Sławomir Broniarz wystąpił z okazji przypadającej setnej rocznicy Związku Nauczycielstwa Polskiego. W siedzibie związku odbędzie się dzisiaj posiedzenie władz związku.

d3xks4l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xks4l