Trwa ładowanie...

Prezydent dał pracę byłemu prezesowi KGHM

Krzysztof Skóra, odwołany w lutym prezes KGHM, ma nową pracę. Przyjął propozycję prezydenta Lubina Roberta Raczyńskiego i został członkiem rady nadzorczej Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji. Zastąpił na tym stanowisku Lecha Dłubałę, naczelnika wydziału organizacyjnego w urzędzie miasta.

Share
Prezydent dał pracę byłemu prezesowi KGHM
Źródło: AFP
d4dpfiw

W czwartek w internecie pojawiła się informacja, że - na mocy porozumienia pomiędzy Raczyńskim a wiceprezesem PiS-u Adamem Lipińskim - Skóra zajmie miejsce dotychczasowego prezesa MPWiK Jarosława Wantuły. _ Nic mi na ten temat nie wiadomo _- dziwi się Krzysztof Skóra. _ To jakaś bzdura, absurd _- dementuje pogłoski Adam Lipiński. _ Nie ma żadnego porozumienia. Tym bardziej nie może być porozumienia w sprawie obsady jakichś stanowisk. Z panem Raczyńskim ostatni raz rozmawiałem rok temu. _

Z prezydentem spotkał się natomiast wrocławski poseł PiS-u Dawid Jackiewicz, który przygotowuje raport na temat odwołanego zarządu powiatowego Prawa i Sprawiedliwości w Lubinie. Ratusz ciepło wypowiada się o PiS-ie i nie wyklucza bliższej współpracy. To podsyca pogłoski o układzie między ludźmi Raczyńskiego i Lipińskiego. Do tej pory lubińscy radni PiS-u stanowili razem z PO opozycję wobec prezydenta.

POLSKA Gazeta Wrocławska
Piotr Kanikowski

d4dpfiw

Podziel się opinią

Share
d4dpfiw
d4dpfiw