Trwa ładowanie...
d2tonwb

Prezydent podpisze ustawę, bo to "mniejszy problem"?

Myślę, że prezydent podpisze ustawę hazardową. Już bez końca jest boksowany za to, że wszystko blokuje. Ustawa będzie problemem prezydenta - mniejszym, jeśli ją podpisze - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM prezydencki doradca profesor Ryszard Bugaj.

Share
d2tonwb

Bugaj stwierdza, że likwidacja wszystkich kafejek hazardowych może okazać się "wylaniem dziecka z kąpielą". Dodaje, że hazard z pewnością powinno się ograniczyć, ale zachowując umiar. Jego zdaniem jest za wcześnie, aby mówić o skutkach wprowadzenia ustawy.

Jego zdaniem Lech Kaczyński będzie ubiegał się o reelekcję i ma poważny problem, co z ustawą zrobić - z jednej strony pryncypialna ocena, z drugiej strony pytanie, jak to opinia publiczna odbiera. Zaznacza, że jednak "mniejszym problemem będzie, jak prezydent podpisze ustawę".

Prezydencki doradca, uważa za niedopuszczalne działanie premiera, które według niego, polega na szantażowaniu wszystkich, którzy mają wątpliwości co do ustawy. Zdaniem Bugaja, Donald Tusk uważa, że jak ktoś będzie przeciw, to znaczy, iż jest podejrzany.

d2tonwb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tonwb
d2tonwb