Trwa ładowanie...
d33csbs

Prokurator zajmie się prezydent

Coraz więcej czarnych chmur zbiera się nad Hanną Gronkiewicz- -Waltz (61 l.). Po opóźnieniu na budowie II linii metra, blamażu związanym z wprowadzeniem w życie reformy śmieciowej i niemal nieuniknionym referendum w sprawie jej odwołania, w prokuraturze złożono podejrzenie o popełnienie przez panią prezydent przestępstwa.
Share
Prokurator zajmie się prezydent
Źródło: WP.PL, Fot: Andrzej Hulimka
d33csbs

Coraz więcej czarnych chmur zbiera się nad Hanną Gronkiewicz-Waltz (61 l.). Po opóźnieniu na budowie II linii metra, blamażu związanym z wprowadzeniem w życie reformy śmieciowej i niemal nieuniknionym referendum w sprawie jej odwołania, w prokuraturze złożono podejrzenie o popełnienie przez panią prezydent przestępstwa.

Do siedziby stołecznej prokuratury okręgowej trafiło we wtorek pismo, w którym zawiadomiono o podejrzeniu popełnienia przez prezydent przestępstwa. Złożył je Maciej Wąsik (44 l.), przewodniczący klubu radnych PiS. Zapowiadał to tydzień wcześniej, przed tym, jak prezydent ogłosiła, że reforma śmieciowa w stolicy nie będzie gotowa na 1 lipca.

- Zawiadomienie dotyczy dwóch rzeczy. Niedopełnienia przez prezydent obowiązków przy przygotowaniu miasta do reformy śmieciowej. A po drugie ewentualnego ustawienia przetargu na odbiór i składowanie odpadów - mówi przewodniczący Wąsik. - Niczego nie przesądzamy. Chcemy jednak, by prokuratura obiektywnie zajęła się tymi sprawami i ewentualnie wszczęła śledztwo - zaznacza.

Zobacz także:
Przyjdź na święto Saskiej Kępy

d33csbs

Podziel się opinią

Share
d33csbs
d33csbs