Trwa ładowanie...
d1inbtu
09-09-2016 19:00

Przegląd informacji ze spółek

Arctic Paper podpisał umowę kredytów terminowych i odnawialnych (term and revolving facilities agreement) z konsorcjum w składzie Bank BGŻ BNP Paribas, Bank Zachodni WBK oraz Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju (EBOiR) na kwotę odpowiednio do 31,5 mln zł oraz 52,4 mln euro, a także umowę z Haitong Bank na program emisji obligacji do kwoty 150 mln zł, podała spółka.

d1inbtu
d1inbtu

Polski Holding Nieruchomości (PHN) i Enea nawiązały współpracę w zakresie sprzedaży energii elektrycznej przez Eneę do nieruchomości wchodzących w skład Grupy Kapitałowej PHN, podała spółka.

Łączna kwota płatności otrzymanych przez Ursus od Ethiopian Sugar Corporation (ESC) wzrosła do 32,98 mln USD, podała spółka.

Amica rozpoczęła realizację magazynu wysokiego składowania dla dużego sprzętu AGD na blisko 6,5 tys. m2 powierzchni, podała spółka.

Labo Print podpisał list intencyjny i rozpoczął negocjacje dotyczące nabycia wybranych aktywów zakładu produkcyjnego prowadzącego działalność w zakresie druku cyfrowego wielkoformatowego, zlokalizowanego w woj. zachodniopomorskim, podała spółka. Ostateczne warunki transakcji winny zostać uzgodnione nie później niż do końca października.

d1inbtu

Cena maksymalna w ofercie Reino Dywidenda Plus została ustalona na 100 zł za walor, podała spółka. Dziś, zgodnie z opublikowanym wcześniej harmonogramem, rozpoczyna się budowa księgi popytu na akcje.

Solar Company osiągnęło skonsolidowane nieaudytowane przychody ze sprzedaży w wysokości 13,8 mln zł w sierpniu br, podała spółka. Wcześniej Solar Company informowało, że skonsolidowane przychody za sierpień 2015 r. wyniosły 14,1 mln zł.

PZ Cormay chce w I kwartale przyszłego roku złożyć do Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) prospekt związany z emisją akcji serii L dla akcjonariuszy Orhpée, zaś w II kw. 2017 r. - zaoferować te papiery udziałowcom swojej spółki zależnej, poinformował prezes PZ Cormay Janusz Płocica.

Central Fund Of Immovables - należąca do CFI Holding - podpisała z firmą Viart umowę o wspólnej inwestycji deweloperskiej w Łodzi, gdzie powstanie 80 apartamentów, poinformowała spółka. Central Fund zainwestuje docelowo ok. 10,5 mln zł netto, podano również.

d1inbtu

Seco/Warwick odnotowało 5,19 mln zł skonsolidowanego zysku netto (z działalności kontynuowanej i zaniechanej) przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w I poł. 2016 r. wobec 8,16 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

Vantage Development nie wyklucza, że jeszcze w tym roku przeprowadzi emisję obligacji o wartości 20-25 mln zł, poinformował ISBnews członek zarządu Dariusz Pawlukowicz.

Vantage Development może zaoferować do sprzedaży budynki Epsilon i Zita zrealizowane w ramach kompleksu Promenady Bussines Park we Wrocławiu na początku przyszłego roku, poinformował ISBnews członek zarządu Dariusz Pawlukowicz. W pierwszej kolejności spółka chce jednak zwiększyć stopień komercjalizacji Zity, dla której ostatnich etapów otrzymała właśnie pozwolenie na użytkowanie.

d1inbtu

Vantage Development zamierza wprowadzić do sprzedaży 669 mieszkań w II połowie br., dzięki czemu - przy założonym poziomie sprzedaży - jego oferta powiększy się do ok. 800 lokali na koniec roku wobec 376 rok wcześniej, poinformował ISBnews członek zarządu Dariusz Pawlukowicz.

Vantage Development zamierza wydać na grunty w tym roku jeszcze ok. 20-25 mln zł, nie licząc 17 mln zł na pozostałą część płatności w zakupie działki przy ul. Małopanewskiej we Wrocławiu, poinformował ISBnews członek zarządu Dariusz Pawlukowicz.

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW)
zakłada, że zapisy w transzy indywidualnej oferty obligacji odbędą się w pierwszych dniach stycznia 2017 r., poinformowała ISBnews prezes prof. Małgorzata Zaleska.

d1inbtu

Murapol zawarł przedwstępną umowę zakupu od trzech osób fizycznych nieruchomości w Gdańsku przy ul. Jabłoniowej o powierzchni 1,55 ha za 6,25 mln zł netto, pod budowę inwestycji na ok. 230 mieszkań, podała spółka.

Spółki z grupy kapitałowej Polnord zawarły z Korporacją Budowlaną Dom (KB Dom) aneksy do umów na realizację projektów mieszkaniowych. Na ich mocy zmianie uległa formuła realizacji umów z inwestora zastępczego na generalnego wykonawcę, a tym samym ograniczone zostały kwoty wynagrodzeń KB Dom. Modyfikacja dotychczasowej organizacji procesu inwestycyjnego skutkowała zmniejszeniem łącznej wartości umów do ok. 111,8 mln zł z 112,7 mln zł, podał Polnord.

d1inbtu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1inbtu