Trwa ładowanie...
d1qx0z4

Przegląd informacji ze spółek

Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zgodziła się na objęcie przez Sławomira Zawadzkiego stanowiska prezesa zarządu Banku Pocztowego, podała Komisja.

Share
d1qx0z4

T-Mobile Polska chce przełamać trend utraty klientów i dzięki nowej ofercie w ciągu dwóch lat powalczyć o pozycję lidera w pozyskiwaniu nowych umów, wynika z wypowiedzi szefa rynku prywatnego operatora Elżbiety Wójcik.

Polski Bank Komórek Macierzystych (PBKM) oczekuje utrzymania tempa pozyskiwanych komórek macierzystych lub tkanek z I półrocza w drugiej połowie roku i podtrzymuje cel strategiczny - 200 tys. próbek B2C w 2019 roku, poinformował prezes Jakub Baran. Spółka jest otwarta na akwizycje, jednak na razie nie szuka aktywnie podmiotu do przejęcia.

ASM Group zadebiutuje na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie w środę, 14 września, podała spółka.

d1qx0z4

Przyszły rok będzie dla Vigo System kluczowy w kwestii sprzedaży detektorów wytwarzanych w nowej technologii MBE, które w 2020 r. mają przynosić ok. 40% przychodów, poinformował prezes Adam Piotrowski.

Vigo System celuje w "przebicie" w br. poziomu sprzedaży z 2015 r. (25,6 mln zł), choć według prezesa Adama Piotrowskiego "jest to wyzwanie".

Asseco Poland dostarczy Wojskowemu Instytutowi Techniki i Uzbrojenia (WITU) przenośny panel operatorski naziemnej stacji kontroli - Asseco GCS, poinformowała spółka. Jest to autorskie rozwiązanie, przeznaczone do sterowania i nadzorowania operacji wykonywanych przez platformy bezzałogowe różnych typów, dodano.

Bank Ochrony Środowiska (BOŚ) rozwija nowe obszary biznesu - zapowiada m.in. uruchomienie obsługi klientów zamożnych w ramach bankowości prywatnej. Bank, dywersyfikując źródła finansowania, planuje także wejście na rynek zachodnioeuropejski, na którym zamierza ruszyć z ofertą depozytów w euro dla klientów indywidualnych, poinformowała ISBnews wiceprezes BOŚ Anna Milewska.

d1qx0z4

Grupa Robyg uzyskała pozwolenie na budowę III etapu warszawskiej inwestycji Green Mokotów Premium, poinformowała spółka. W inwestycji zaplanowano 63 lokale o metrażu od 38 m2 do 112 m2, podano również.

Wszystkie akcje spółki Echo Polska Properties N.V. (EPP, wcześniej Echo Prime Properties) zostały dziś wprowadzone do obrotu na Johannesburg Stock Exchange, poinformowało Echo Investment.

Zarząd Elektrobudowy zamierza rekomendować w latach 2016-2018 walnemu zgromadzeniu wypłatę dywidendy na poziomie nie niższym niż 30% skonsolidowanego zysku netto przypadającego na rzecz akcjonariuszy Grupy, podała spółka.

Strategia Elektrobudowy na lata 2016-2018 zakłada m.in. średnioroczną sprzedaż zewnętrzną na poziomie 1,1 mld zł oraz zwiększenie rentowności netto do 5%, podała spółka.

Marvipol uzyskał zgodę Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) na realizację wspólnego przedsięwzięcia przez jego spółkę celową PDC Industrial Center 60 oraz Panattoni w ramach trzech projektów obiektów magazynowo-logistycznych w gminie Grodzisk Mazowiecki, podała spółka.

d1qx0z4

Podziel się opinią

Share
d1qx0z4
d1qx0z4