Trwa ładowanie...
d4jfega

Przegląd informacji ze spółek

Regus chce uruchomić ponad 100 nowych centrów biznesowych w Polsce w ciągu trzech lat, poinformował dyrektor zarządzający Regus Paweł Ornatek. Firma bierze pod uwagę zarówno powierzchnie w centrach miast, jak i na peryferiach, a także galerie handlowe i "lokalizacje na poziomie ulic".

Share
d4jfega

Wielton zarejestrował spółkę zależną Wielton Investment, która ma zajmować się m.in. realizacją projektów inwestycyjnych, czy implementacji nowych technologii produkcyjnych, podała spółka.

Verte zadebiutuje we wtorek, 27 października na rynku NewConnect, podała giełda. Będzie to 428 spółka notowana na tym rynku i 18 debiut w 2015 roku.

Mostostal Zabrze podpisał aneks do umowy generalnej z Korporacją Ubezpieczeń Kredytów (KUKE) o udzielanie ubezpieczeniowych gwarancji kontraktowych, na mocy którego zwiększono limit odnawialny na gwarancje do kwoty 40 mln zł (z 25 mln zł wcześniej) i zmieniono okres wykorzystywania limitu gwarancyjnego na czas nieoznaczony (z terminu do 20 marca 2016 r. wcześniej), podała spółka.

d4jfega

Wind Mobile rozpoczął proces rebrandingu i będzie funkcjonował pod nazwą Ailleron, poinformował prezes Rafał Styczeń. Strategię rozwoju kieruje głównie na ekspansję zagraniczną.

Murapol Projekt Sp. z o.o. 1, Sp. k. z grupy Murapolu nabył od spółki z grupy Alta działki gruntowe w Siewierzu o łącznej powierzchni 0,2187 ha za 1,1 mln zł netto, gdzie zrealizowany ma być wielorodzinny budynek z 52 lokalami mieszkalnymi o powierzchni ponad 2,4 tys. m2, podały Alta i Murapol w odrębnych komunikatach.

Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdziła prospekt emisyjny Groclinu w związku z zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym akcji serii A i F, podała Komisja.

Grupa Inpro przekazała 320 mieszkań i domów w trzech pierwszych kwartałach br., poinformowała spółka.

d4jfega

Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zaleciła Bankowi Ochrony Środowiska (BOŚ) utrzymywanie funduszy własnych na pokrycie dodatkowego wymogu kapitałowego na poziomie 0,88 pkt proc. w celu zabezpieczenia ryzyka wynikającego z walutowych kredytów hipotecznych, podał bank.

Erbud zrealizuje pierwszy etap inwestycji mieszkaniowej Kompleks Mieszkalny przy ul. Spiskiej w Krakowie. Inwestorem jest Echo Investment, podała spółka.

Marketplanet wdroży platformę zakupową dla spółki Gaz-System. Wdrożenie pozwoli uprościć zakupy, a w efekcie skrócić czas ich realizacji i oszczędzać pieniądze, podała Marketplanet.

Średnie dzienne wydobycie spółki Exillon TP we wrześniu wyniosło 3 592 baryłek, zaś w przypadku Exillon WS - 12 068 baryłek, poinformowała spółka.

d4jfega

Zarząd GetBack przyjął uchwałę w sprawie przydziału 6 317 obligacji serii N o łącznej wartości nominalnej 16,317 mln zł o, podała spółka.

W związku ze zmianą firmy CAM Media na LARQ, akcje spółki będą od wtorku, 27 października, notowane pod nazwą skróconą LARQ, poinformowała Giełda Papierów Wartościowych (GPW)
.

Obligacje spółki Biomed-Lublin Wytwórnia Surowic i Szczepionek o wartości 9 mln zł zadebiutują na rynku Catalyst wr wtorek, 27 października, podała giełda.

Bookzz Holdings Ltd. z grupy Penta Investements złożył do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wniosek o zgodę na przejęcie kontroli nad Learning Systems Poland z grupy Empik Media & Fashion (EMF), podał Urząd.

d4jfega

Podmiot zależny MLP Group zawarł umowę sprzedaż parku logistycznego MLP Bieruń na rzecz WestInvest Gesellschaft für Investmentfonds mbH w formie aktu notarialnego, podała spółka. Cena sprzedaży wynosi 16,79 mln euro (ok. 71,39 mln zł) netto.

Akcjonariusze Sfinks Polska zdecydują podczas walnego zgromadzenia zwołanego na 18 listopada o emisji 2,65 mln akcji serii N oferowanych w subskrypcji prywatnej z wyłączeniem prawa poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy, podała spółka.

Hawe nie podpisało umowy restrukturyzacyjnej z wierzycielami, w związku z zawarcie listu intencyjnego w sprawie pozyskania środków na spłatę zadłużenia, podała spółka.

Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zaleciła Raiffeisen Polbankowi utrzymywanie funduszy własnych na pokrycie dodatkowego wymogu kapitałowego na poziomie 2,08 pkt proc. w celu zabezpieczenia ryzyka wynikającego z walutowych kredytów hipotecznych, podał bank.

d4jfega

Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zaleciła Bankowi BGŻ BNP Paribas utrzymywanie funduszy własnych na pokrycie dodatkowego wymogu kapitałowego na poziomie 0,71 pkt proc. w celu zabezpieczenia ryzyka wynikającego z walutowych kredytów hipotecznych, podał bank.

Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zaleciła Getin Noble Bankowi utrzymywanie funduszy własnych na pokrycie dodatkowego wymogu kapitałowego na poziomie 2,03 pkt proc. w celu zabezpieczenia ryzyka wynikającego z walutowych kredytów hipotecznych, podał bank.

Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zaleciła Bankowi Zachodniemu WBK utrzymywanie funduszy własnych na pokrycie dodatkowego wymogu kapitałowego na poziomie 0,72 pkt proc. w celu zabezpieczenia ryzyka wynikającego z walutowych kredytów hipotecznych, podał bank.

Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zaleciła mBankowi utrzymywanie funduszy własnych na pokrycie dodatkowego wymogu kapitałowego na poziomie 4,39 pkt proc. w celu zabezpieczenia ryzyka wynikającego z walutowych kredytów hipotecznych, podał bank.

d4jfega

Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zaleciła Bankowi Millennium utrzymywanie funduszy własnych na pokrycie dodatkowego wymogu kapitałowego na poziomie 3,83 pkt proc. w celu zabezpieczenia ryzyka wynikającego z walutowych kredytów hipotecznych, podał bank.

Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zaleciła PKO Bankowi Polskiemu utrzymywanie funduszy własnych na pokrycie dodatkowego wymogu kapitałowego na poziomie 0,76 pkt proc. w celu zabezpieczenia ryzyka wynikającego z walutowych kredytów hipotecznych, podał bank.

d4jfega

Podziel się opinią

Share
d4jfega
d4jfega