Trwa ładowanie...

Rafał Trzaskowski - program wyborczy kandydata opozycji

Rafał Trzaskowski przedstawił swój program wyborczy pod nazwą "Nowa Solidarność". Wybory prezydenckie już w najbliższą niedzielę, a my z tej okazji przedstawiamy plany na prezydenturę wybranych kandydatów.

Rafał Trzaskowski - program wyborczy kandydata opozycji
dv3tlvn
dv3tlvn

Rafał Trzaskowski - program wyborczy kandydata opozycji

Rafał Trzaskowski długo zwlekał z prezentacją kompletnego programu wyborczego na wybory 2020. Podczas spotkań z wyborcami poruszał co prawda kwestie natury programowej, jednak ostateczny kształt jego planu wyborczego poznaliśmy dopiero na 3 dni przed pierwszą turą wyborów prezydenckich.

Przypomnijmy także, że Rafał Trzaskowski w swojej kampanii opowiedział się wprost za programem 500 plus. Jako prezydent zamierza zawetować każdą próbę naruszenia tego programu. "Nasi konkurenci polityczni postawili dobrą diagnozę, że nie wolno nikogo zostawić. Że wszystkim należy się szacunek. Że słabszym trzeba pomóc, że wszyscy muszą mieć udział w naszym wspólnym sukcesie" - tłumaczył decyzję.

Rafał Trzaskowski - program wyborczy kandydata opozycji

Program wyborczy Rafała Trzaskowskiego ukierunkowany jest na skuteczną walkę ze skutkami pandemii COVID-19, która "postawiła świat na głowie". Zdaniem Trzaskowskiego ostatni okres dostarczył nam zupełnie nowej perspektywy na życie i wartości, którymi się kierujemy. - Chociaż nadal są one aktualne, zagrożenie pandemii uświadomiło nam, że musimy działać jako wspólnota" - stwierdził kandydat Koalicji Obywatelskiej podczas prezentacji programu.

Rafał Trzaskowski - program wyborczy a gospodarka:

  • Szybsze zwroty VAT (do 30 dni) i uproszczenie mechanizmu podzielonej płatności
  • Ułatwienie dostępu przedsiębiorców do środków leżących na ich VAT-owskich kontach bankowych
  • Stworzenie funduszy na remonty dla rodzin oraz dla samorządów
  • Podwyższenie kwoty wolnej od podatku
dv3tlvn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dv3tlvn