Trwa ładowanie...
d3rsuqe
28-10-2010 09:07

Raport ze spółek

Raport ze spółek.

d3rsuqe
d3rsuqe

BOGDANKA
NWR dostosował warunku wezwania na akcje Bogdanki do wymogów KNF. Według informacji Parkietu, nadzór wymógł na czeskiej spółce usunięcie z wezwania warunku otrzymania zgody WZA NWR na transakcję. Zapisy w wezwaniu po cenie 100,75 zł mają rozpocząć się jutro i potrwać do 29 listopada. NWR chce skupić 100% akcji Bogdanki. (Źródło: Parkiet)

ENEA
W dniu wczorajszym minął termin składania ofert na zakup akcji Enei. Według nieoficjalnych informacji Parkietu, obaj walczący o kupno 51% akcji Enei (GDF Suez i Kulczyk Investment) byli skłonni zapłacić za walory spółki co najmniej 25 zł. (Źródło: Parkiet)

HANDLOWY
Agencja Fitch obniżyła do negatywnej perspektywę ratingu dla Banku Handlowego, co jest efektem takiej samej decyzji wobec Citigroup, właściciela Handlowego.

IDM
KNF zgodziła się na przejęcie banku WestLB przez Dom Maklerski IDM i fundusz private equity Abris Capital Partners. Zgodnie z przedwstępną umową zawartą w marcu br. IDM zapłaci za pakiet 45% akcji banku kwotę ok. 112,5 mln zł.

ORBIS
Spółka zamierza sprzedać krakowski hotel „Francuski”. Oczekiwana przez spółkę cena to minimum 7 mln EUR. Ostateczne decyzje w kwestii przedmiotowej transakcji podejmie WZA spółki zwołane na 24 listopada.

d3rsuqe
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rsuqe