Trwa ładowanie...
d2u706s

Ronson sprzedał w czerwcu 28 lokali

...
Share
d2u706s

02.07. Warszawa (PAP) - Ronson w czerwcu sprzedał netto 28 lokali, w całym II kwartale były to 73 lokale, a w I półroczu 158 mieszkań - podał Ronson w komunikacie.

"Znaczący wzrost wyników sprzedaży w pierwszej połowie bieżącego roku świadczy o następującej poprawie sytuacji na rynku mieszkań. W naszym przypadku dodatkowo należy zwrócić uwagę na to, że na początku 2010 r. mieliśmy w ofercie około 270 lokali, podczas gdy rok wcześniej było to prawie 530 mieszkań, tym bardziej osiągnięty wynik sprzedaży w I półroczu b.r. jest satysfakcjonujący" - powiedział cytowany w komunikacie Tomasz Łapiński, dyrektor finansowy Ronsona.

"Oczekujemy, że wprowadzenie w lecie do oferty kolejnych projektów jeszcze bardziej poprawi wyniki sprzedaży w II półroczu, natomiast oddanie do użytku ursynowskich projektów Nautica i Gemini przełoży się na bardzo dobre wyniki finansowe spółki w III kw. 2010 r." - dodał Łapiński.

d2u706s

W czerwcu najwięcej, piętnaście mieszkań, sprzedano w ursynowskim Gemini. Sześć lokali znalazło nabywców w zlokalizowanym na Bielanach projekcie Imaginarium, z czego cztery w rozpoczętym w tym roku III etapie inwestycji i po jednym w poprzednich. W drugim z ursynowskich projektów, Nautice sprzedano dwa mieszkania, natomiast w poznańskiej inwestycji Galileo oraz Gardenii zlokalizowanej w Józefosławiu nabywców znalazły kolejne trzy mieszkania i dwa domy. (PAP)

jru/ jtt/

d2u706s

Podziel się opinią

Share
d2u706s
d2u706s