Trwa ładowanie...
poradnik
08-06-2011 13:41

Rozwijaj swoje umiejętności

Od początku maja 2011 roku uczestnicy bezpłatnych szkoleń w Akademii PARP mogą korzystać ze szkolenia „Umiejętności osobiste”. Teraz gotowych jest już wszystkich 7 modułów, a na wytrwałych czeka niespodzianka.

Rozwijaj swoje umiejętnościŹródło: Jupiterimages
d471hye
d471hye

Od początku maja uczestnicy szkolenia mogli doskonalić swoje umiejętności wyznaczania celów i ich realizacji, zarządzania czasem oraz radzenia sobie ze stresem. Zainteresowani mogli także dowiedzieć się, jak zastosować w swoim życiu zasady autoprezentacji i kreowania wizerunku.

- Pod koniec maja uruchomiliśmy pozostałe moduły szkolenia. Dzięki temu uczestnicy mogą nabywać kolejne umiejętności osobiste z zakresu: inteligencji emocjonalnej, automotywacji oraz podejmowania decyzji. To trudne tematy, bo ciężko jest zmienić swoje nawyki i przyzwyczajenia. Dlatego każda lekcja poparta jest praktycznymi przykładami, a także ćwiczeniami, które pomogą w przyswajaniu kolejnej porcji materiału – mówi Aneta Grzyb-Hejduk, ekspert ds. szkoleń Akademii PARP.

Z modułu trzeciego, dotyczącego inteligencji emocjonalnej, dowiemy się jaką rolę emocje pełnią w naszym życiu i jak je wykorzystać w pracy zawodowej. Moduł piąty, to analiza wypalenia zawodowego i jak sobie z nim poradzić. Dowiemy się także, jak poradzić sobie ze zniechęceniem oraz pobudzić swoją motywację. Szósty moduł pomoże w twórczym i skutecznym podejmowaniu decyzji.

d471hye

Bonusem dla absolwentów szkolenia - przedsiębiorców i pracowników firm, jest zestaw ćwiczeń relaksacyjnych, które każdy może wykonać w pracy lub domu.

Na portalu www.akademiaparp.gov.pl znajduje się 27 szkoleń w pięciu zakresach tematycznych: finansowo-prawnym, zarządzanie strategiczne i operacyjne, umiejętności menedżerskie i osobiste, marketing i sprzedaż oraz wiedza ogólna i otoczenie biznesu. Bezpłatne szkolenia e-learningowe Akademii PARP skierowane są do osób zatrudnionych w mikro, małych i średnich firmach oraz osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Dla pracowników dużych firm liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji:
msp@akademiaparp.gov.pl
Infolinia 801 444 MSP (czyli 801 444 677)

d471hye
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d471hye