Trwa ładowanie...

Samolot OLT Express aresztowany

Jedyny należący do firmy OLT Express samolot aresztowany na lotnisku w Rębiechowie. Jak mówił w Radiu Gdańsk prezes portu lotniczego w Gdańsku Tomasz Kloskowski, maszyna została zatrzymana staraniem pracowników lotniska w celu zabezpieczenia długów, jakie OLT Express ma wobec portu. Zdaniem Tomasza Kloskowskiego, świadczy to o wysokich kompetencjach pracowników lotniska.

Samolot OLT Express aresztowanyŹródło: Jupiterimages
d6hlmpo
d6hlmpo

*Jedyny należący do firmy OLT Express samolot aresztowany na lotnisku w Rębiechowie. Jak mówił w Radiu Gdańsk prezes portu lotniczego w Gdańsku Tomasz Kloskowski, maszyna została zatrzymana staraniem pracowników lotniska w celu zabezpieczenia długów, jakie OLT Express ma wobec portu. Zdaniem Tomasza Kloskowskiego, świadczy to o wysokich kompetencjach pracowników lotniska. *

(Radio Gdańsk/x-news)

Zabezpieczony samolot to ATR, jego wartość nie została jeszcze oszacowana - przyznaje prezes Kloskowski. Dodał też, że nie wie, czy na pokładzie tego samolotu wywożono pieniądze do Niemiec. Jak podawały w czasie weekendu media - ABW sprawdza, czy pieniądze OLT Express zostały wywiezione do Niemiec samolotem z Gdańska.

Głównym udziałowcem linii lotniczych OLT Express była firma Amber Gold. Prezes firmy Marcin P. ma sześć zarzutów. Ciąży na nim też kilka wyroków w zawieszeniu za oszustwa. Efekty kontroli postępowań karnych Marcina P. i kierowanej przez niego spółki Amber Gold przedstawi dzisiaj w Gdańsku minister sprawiedliwości Jarosław Gowin.

Cała rozmowa z prezesem Lotniska Tomaszem Kloskowskim na radiogdansk.pl

d6hlmpo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6hlmpo