Trwa ładowanie...
dr1q1yr

Samsung może pomóc klientom banków

Nowy model Samsunga Galaxy Note zawiera funkcję, która może przypaść do gustu klientom banków. Skaner tęczówki oka to nowość.
Share
Samsung może pomóc klientom banków
Źródło: Fotolia, Fot: SolisImages
dr1q1yr

Niedawno Samsung zaprezentował na rynku najnowszy model smartfona Galaxy Note 7. Telefon zawiera funkcję, która może przypaść do gustu klientom banków. Skaner tęczówki oka to nowość.
Najnowszy model Samsunga Galaxy Note został wyposażony w kamerę, której zadaniem jestem rozpoznawanie oczu użytkownika. Dzięki odczytowi tęczówki będzie można odblokować telefon, ale i potwierdzić transakcje przy użyciu Samsung Pay. Wystarczy jedno spojrzenie w ekran smartfona.

Samsung zdradził, że rozpoczął współpracę z kilkoma bankami, które zastanawiają się nad użyciem tej metody do szybkiego i bezpiecznego logowania się do aplikacji mobilnej bankowości. Ze skanera tęczówki oka mogą skorzystać instytucje takie jak Bank of America, Citibank i U.S. Bank - donosi sam news.samsung.com.

Tęczówka oka może okazać się świetnym rozwiązaniem dla bezpieczeństwa bankowości mobilnej Do tej pory użytkownicy niektórych smartfonów mogli korzystać z czytnika linii papilarnych.

dr1q1yr

Podziel się opinią

Share
dr1q1yr
dr1q1yr