Trwa ładowanie...

Samsung Polska ogłosił program wymiany telefonów Galaxy Note 7

Program ruszy już w najbliższą środę, 19 października i zostanie on wdrożony ze względu na bezpieczeństwo użytkowników - możemy przeczytać w oświadczeniu Samsung Polska.

Share
Samsung Polska ogłosił program wymiany telefonów Galaxy Note 7
Źródło: Eastnews, Fot: AP/FOTOLINK/EAST NEWS
d3wvjf6

Firma prosi wszystkich posiadaczy tego telefonu o sporządzenie kopii danych, rozładowanie swojego urządzenia oraz jego wyłączenie. Program wymiany urządzeń ruszy już w najbliższą środę, 19 października. Firma zdecydowała się na ten krok w trosce o bezpieczeństwo klientów - możemy przeczytać w specjalnym oświadczeniu.

Klienci będą mieć do wyboru dwie możliwości. Wymiana Note7 na Galaxy S7 Edge wraz z pokryciem różnicy w cenie w postaci vouchera lub zwrot pieniędzy za Note7. W tym drugim przypadku dowód zakupu nie może być wystawiony z późniejszą datą niż 11.10 2016 r.
W celu zapewnienia jak najbardziej komfortowego procesu wymiany, Samsung deklaruje, że będzie się kontaktować ze wszystkimi klientami indywidualnie. Jednocześnie firma informuje, że problem dotyczy jedynie modelu Note7. Zapewnia, ze wszystkie inne urządzenia są bezpieczne. Na stronie producenta możemy przeczytać także przeprosiny za zaistniałe niedogodności oraz za brak zapewnienia użytkownikom odpowiednio wysokiego standardu. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z Samsungiem pod numerami telefonów 801 672 678 lub +48 22 607 93 33.

d3wvjf6

Podziel się opinią

Share
d3wvjf6
d3wvjf6