Trwa ładowanie...

Sarah Palin gwiazdą konferencji PiS?

PiS organizuje konferencję, na którą chce zaprosić amerykańskich działaczy Tea Party, brytyjskich ekonomistów i finansistów z Singapuru - ustaliła "Rzeczpospolita". Gwiazdą konferencji organizowanej przez PiS ma być Sarah Palin.

Share
Sarah Palin gwiazdą konferencji PiS?
Źródło: AFP
d1by52j

"Jak naprawić błędy liberałów" - to robocza nazwa projektu konferencji gospodarczej, która ma się niebawem odbyć w Warszawie. Przygotowania trwają, ale władze PiS starają się projekt utrzymać w tajemnicy - twierdzi gazeta. - Mogę tylko potwierdzić, że w pierwszym kwartale tego roku taką konferencję zorganizujemy - mówi poseł Jarosław Zieliński, członek Komitetu Politycznego partii.

Na konferencję ma zostać zaproszonych aż 2 tys. gości. Najprawdopodobniej odbędzie się ona w warszawskiej hali Expo, z której PiS już korzystał. W konferencji wezmą udział międzynarodowi eksperci o "bardzo znanych nazwiskach". Chodzi przede wszystkim o czołowych polityków amerykańskiego ruchu Tea Party, związanego z Partią Republikańską. Najbardziej znaną jego przedstawicielką jest Sarah Palin, była gubernator Alaski i była kandydatka Partii Republikańskiej na wiceprezydenta USA.

To właśnie Sarah Palin miałaby być gwiazdą konferencji organizowanej przez PiS.

d1by52j

Podziel się opinią

Share
d1by52j
d1by52j