Trwa ładowanie...

Ściągawka z VAT

Od 1 stycznia 2011 roku obowiązują nowe przepisy o podatku VAT. Wystawienie faktury, rozliczenie podatku, czy wypełnienie po raz pierwszy w nowym roku miesięcznej deklaracji VAT-7, wymaga zastosowania tych regulacji.
Share
Ściągawka z VAT
Źródło: Jupiterimages
d1bfy07

- To ważna zmiana w prawie podatkowym, mająca wpływ na każdy mały biznes w Polsce. Zmiany dotyczą przede wszystkim stawek, ale także wielu innych regulacji w podatku od towarów i usług. Przedsiębiorcy muszą znać nowe przepisy, aby świadomie podejmować decyzje mające skutek podatkowy. Dla wszystkich pracowników sektora MSP w Polsce, zainteresowanych zmianami w VAT, Akademia PARP przygotowała szkolenie „Podatek VAT 2011” - mówi Aneta Grzyb-Hejduk, ekspert ds. szkoleń Akademii PARP.

Szkolenie „Podatek VAT 2011” powstało w odpowiedzi na zapotrzebowanie polskich przedsiębiorców. To bezpłatne, aktualne merytorycznie szkolenie jest profesjonalnym źródłem informacji o zmianach w prawie o podatku VAT. Ponadto zawiera omówienie zmian w przepisach, praktyczne przykłady z życia przedsiębiorstwa oraz ćwiczenia, które pomogą w zrozumieniu części teoretycznej szkolenia.

- Nowością jest możliwość otrzymania „ściągawki” zawierającej podsumowanie najważniejszych zmian w formie jednego dokumentu. Dostępna jest ona dla wszystkich pracowników i przedsiębiorców, którzy ukończą szkolenie. „Podatek VAT 2011” to kompendium wiedzy dla wszystkich, którzy chcą lub muszą być na bieżąco z informacjami o podatku VAT – dodaje Aneta Grzyb-Hejduk.

d1bfy07

Na portalu www.akademiaparp.gov.pl znajduje się również szkolenie „Podatek VAT 2010”, prezentujące stan prawny obowiązujący w roku 2010 - dla tych wszystkich, którzy chcą upewnić się, czy właściwie rozliczali ten podatek w zeszłym roku.

Wszyscy przedsiębiorcy i pracownicy sektora MSP oraz osoby planujące rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej mogą podjąć bezpłatną naukę. Akademia PARP to 25 szkoleń w pięciu zakresach tematycznych: finansowo-prawnym, zarządzanie strategiczne i operacyjne, umiejętności menadżerskie i osobiste, marketing i sprzedaż oraz wiedza ogólna i otoczenie biznesu.

Więcej informacji:
msp@akademiaparp.gov.pl
Infolinia 801 444 MSP (czyli 801 444 677)

d1bfy07

Podziel się opinią

Share
d1bfy07
d1bfy07