Trwa ładowanie...
d2f8n5s

Skrót wiadomości ze spółek giełdowych - wtorek

- K2 Internet z optymizmem patrzy na rok 2016 - chce zbliżyć się do 100 mln zł przychodów i zwiększyć dynamikę wzrostu EBITDA - poinformował PAP prezes Tomasz Tomczyk. Spółka wybrała już doradcę do przeglądu opcji strategicznych i w połowie roku chce podjąć decyzję w tym temacie.

Share
d2f8n5s

- Budimex podpisał umowę z GDDKiA na budowę obwodnicy Olsztyna o wartości 742,3 mln zł netto - podała spółka w komunikacie.

- Walne zgromadzenie notowanej na NewConnect spółki Hortico zdecyduje o upoważnieniu zarządu do wypłaty zaliczki na poczet przewidywanej dywidendy - poinformowała spółka w komunikacie.

- Archicom wprowadził do sprzedaży 110 lokali w pierwszym budynku, który powstanie w ramach inwestycji River Point we Wrocławiu - podała spółka w komunikacie.

d2f8n5s

- Firma Budimex podpisała we wtorek umowę z olsztyńskim oddziałem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad na wybudowanie 14,7 km południowej obwodnicy Olsztyna. Droga, o którą samorządowcy i politycy zabiegali od ponad 10 lat ma być gotowa w 2018 roku.

- Oferta Mostostalu Zabrze o wartości ponad 70 mln zł dotycząca instalacji do produkcji nitrocetu została wybrana jako najkorzystniejsza - poinformowała spółka w komunikacie.

- ERG podpisał ze spółką United umowę sprzedaży pakietu 5.608.676 akcji spółki zależnej Bioerg - poinformował Bioerg we wtorkowym komunikacie.

============================= * Więcej informacji o spółkach i rynku kapitałowym w serwisie ekonomicznym Polskiej Agencji Prasowej biznes.pap.pl. (PAP) =============================

d2f8n5s

Podziel się opinią

Share
d2f8n5s
d2f8n5s