Trwa ładowanie...
mcdonald's

SpongeBob rządzi w McDonald's

Dobra wiadomość dla małych fanów SpongeBoba. Od 23 listopada dołączył on do całej plejady zabawek wchodzących w skład dziecięcych zestawów HappyMeal w McDonald’s.

Share
SpongeBob rządzi w McDonald's
Źródło: AFP, fot: David Paul Morris
d45nulr

Dobra wiadomość dla małych fanów SpongeBoba. Od 23 listopada dołączył on do całej plejady zabawek wchodzących w skład dziecięcych zestawów HappyMeal w McDonald's.

SpongeBob to wesoła morska gąbka, przez swój wygląd często mylona ze zwykłą gąbką do mycia, która mieszka na dnie oceanu w miasteczku Bikini Dolne w domu z ananasa. Jej pozytywne nastawienie do całego świata i wesoły tryb życia jest przyczyną wielu komplikacji oraz nieporozumień, które można oglądać w serialu emitowanym w Nickelodeon od 1999 r. Przygody SpongeBob i jej podwodnych przyjaciół: ślimaka Gacusia, rozgwiazdy Patryka, ośmiornicy Skalmara i wiewiórki Sandy po raz pierwszy w Polsce wyemitowało w 2004 r. MTV Polska.

Do każdego zestawu Happy Meal będzie można dołączyć jedną z ośmiu zabawek: Skarb jaskini, Pazur odkrywcy, Strażnika skarbu, Odkrywcę oceanu, Podróżną kotwicę, Podróżny kubek, Muszlę z niespodzianką oraz Peryskop-odkrywcę. Happy Meal można zamówić m.in. z owocogurtem, pomidorkami koktajlowymi, sokiem pomarańczowym lub jabłkowym, wodą mineralną czy biomlekiem czyli mlekiem o obniżonej zawartości tłuszczu i wzbogaconym o dodatkowy wapń.

McDonald's Polska działa w naszym kraju w 1992 r. Pierwsza restauracja powstała w Warszawie. Obecnie działa 299 restauracji McDonald's (w tym 76 z McCafé), które zatrudniają ponad 16 tys. osób.

d45nulr

Podziel się opinią

Share
d45nulr
d45nulr